Takova Sp. z o.o. PPH

Wydobycie kruszyw i usługi ciężkim sprzętem

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Zdrojowa 20, 05-090 Wypędy mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
502 234 467
Takova Sp. z o.o. PPH

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Takova znajduje się w Wypędach, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo skupia się na dwóch działalnościach, w tym wydobyciu kruszyw. Ponadto świadczy usługi przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego. Na rynku działa od początku lat 90. XX wieku wykonując prace na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Kruszywa to materiały powszechnie używane podczas prac budowlanych i drogowych. Najlepsze jakościowo i jednocześnie atrakcyjne cenowo można kupić od firmy, która zajmuje się ich wydobyciem. W kopalni kruszyw Takova można nabyć nawet największe partie materiałów, takich jak:
-piasek budowlany,
-piasek kwarcowy,
-podsypka,
-pospółka,
-ziemia ogrodowa.

Poza naturalnymi materiałami Takova prowadzi też sprzedaż kruszyw powstałych w wyniku kruszenia betonu i cegieł. Można je nabyć w formie jednorodnej albo jako mieszankę. Doskonale nadają się do utwardzania dróg, placów i innych miejsc zagrożonych osiadaniem gruntu. W ofercie znajduje się też destrukt asfaltowy do naprawy oraz budowy dróg.

Piasek i kruszywa używane są przez firmę Takova podczas wykonywania prac ziemnych. Przedsiębiorstwo dysponuje ciężkim sprzętem, takim jak koparka, którym może m.in. niwelować teren i przygotowywać go pod budowę. Zajmuje się też kopaniem pod fundamenty, instalacje podziemne, a także stawy i inne zbiorniki wodne. Pracownicy firmy mogą również się zająć wyburzaniem budynków i konstrukcji oraz kruszeniem gruzu pozostałego po pracach rozbiórkowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Takova znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
C
Comar
Kupuję u nich często podsypkę, bo dobrze sprawdza się przy pracach brukarskich. To świetny materiał wyrównawczy.
I
Igrek
Sprzedają piach idealny do produkcji betonu. Używam go w moim zakładzie i polecam.
R
Robert
Mają nie tylko piasek, ale też ziemię ogrodową. Kiedy zakładałem ogród, to najpierw zniwelowałem teren piachem, a następnie nawiozłem ziemi od nich. Rośliny dobrze się przyjęły.
O
Oskar
Kruszywa dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach. Polecam kopalnię Takova.
M
Marcin
Od lat kupuję kruszywa w kopalni Takova. Jestem zadowolony, bo mają atrakcyjne ceny, a dostawa nawet największych partii piachu nie stanowi problemu. Piasek kupiony w tej kopalni stosuję m.in. przy obsypywaniu instalacji oraz przy niwelowaniu terenu.

Słowa kluczowe