Drewex Andrzej Przybylski

Twój dostawca drewna i więźby dachowej

Tartaki
08 Milewo-Szwejki 7 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
518 148 534
Adres korespondencyjny
08 Milewo-Szwejki 7 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy klientom wysokiej klasy drewno budowlane i konstrukcyjne. Korzystamy z najnowszych dostępnych technologii obróbki drewna. Gwarantujemy fachową i profesjonalną pomoc oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Tartak Drewex w Milewie-Szwejkach prowadzi Andrzej Przybylski.
Produkty i usługi
Drewex w Milewie-Szwejkach to rodzinna firma z tradycjami. Korzystamy z najnowszych dostępnych technologii obróbki drewna.


Specjalizujemy się w produkcji i dostawie więźb dachowych, kantówek i tarcicy budowlanej, które są niezbędne podczas budowy domu i wykonywaniu rozmaitych prac remontowych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.


Dzięki stałym źródłom surowca i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości.

* Więźby dachowe
* Tarcica iglasta i liściasta
* Drewno kominkowe
* Handel i transport drewna dłużycowego
* Transport specjalistycznymi samochodami wysokotonażowymiProduktem skierowanym do indywidualnych odbiorców, czyli najprawdopodobniej do Państwa są więźby dachowe. Możemy impregnować je metodą zanurzeniową, używając bardzo nowoczesnych preparatów. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, jak również dużej elastyczności dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy zarówno detalistą dla klientów indywidualnych jak również hurtownikiem dla dużych firm.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonu:
518148534
730643548
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń