Salon Kosmetyczny Monita Monika Szemplińska

Manicure i makijaż

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. marsz. Piłsudskiego 71, 06-300 Przasnysz mazowieckie
Poniedziałek 8:30 - 22:00
Wtorek 8:30 - 18:00
Środa 8:30 - 18:00
Czwartek 8:30 - 18:00
Piątek 8:30 - 18:00
Sobota 7:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Kosmetyczny Monita Monika Szemplińska
ul. marsz. Piłsudskiego 71, 06-300 Przasnysz mazowieckie
NIP
7611446094
Telefon
Salon Kosmetyczny Monita Monika Szemplińska

Informacje

Opis działalności firmy Salon Kosmetyczny Monita Monika Szemplińska w Przasnysz
Nazywam się Monika Szemplińska. Salon Kosmetyczny Monita znajduje się w Przasnyszu, w województwie mazowieckim. Od lat zajmuje się usługami kosmetycznymi.
Produkty i usługi
W Salonie Kosmetycznym Monita zajmuję się pielęgnacją i upiększaniem. Z mojej pomocy korzystają m.in. panie zainteresowane zmianą wyglądu paznokci dłoni. Wykonuję dla nich np. manicure klasyczny oraz hybrydowy. Oferuję też inne usługi kosmetyczne związane z paznokciami. Wśród nich wyróżniam takie zabiegi, jak:
-przedłużanie paznokci,
-naprawa paznokci,
-zdejmowanie hybrydy i żelu oraz nakładanie odżywki,
-zdobienie paznokci.

Do zdobienia używam różnych szablonów zgodnych z oczekiwaniami klientek i pasujących do pory roku albo zbliżających się świąt. Wykonuję też ombre, french i babyboomer.

Poza paznokciami dbam o podkreślanie urody klientek i ukrywanie niedoskonałości. Zajmuję się makijażem okolicznościowym oczu, policzków i ust. Usługi kosmetyczne wykonuje najczęściej w salonie, ale przy większej grupie pań, które są zainteresowane makijażem okolicznościowym, służę też dojazdem na wskazane miejsce. Wizyty w Salonie Kosmetycznym Monita oraz mobilny makijaż proszę umawiać pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Salon Kosmetyczny Monita Monika Szemplińska z lokalizacji: Przasnysz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń