"Eko Wind" PHU Anna Machalska

Ponad 10 lat doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii, 10 producentów

Rynek 27, 06-300 Przasnysz mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
508 575 824
Adres korespondencyjny
Rynek 27, 06-300 Przasnysz mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się technologiami opartymi na odnawialnych oraz czystych źródłach energii. Nasze atuty to: ponad 10 lat doświadczenia w branży odnawialnych źródeł energii, realizacje w oparciu o 10 największych i najlepszych producentów na rynku światowym, profesjonalizm, rzetelność, terminowość, solidność, dobre ceny.
Produkty i usługi
Działająca w branży odnawialnych źródeł energii firma EKO WIND łączy w sobie wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne spojrzenie.

Swoje doświadczenie zawdzięczamy pionierom OZE, którzy zbudowali pierwszą w Polsce, profesjonalną Farmę Wiatrową. Tworząc rodzinne spółki, przez szereg lat, wymienialiśmy się doświadczeniami i uzupełnialiśmy wiedzą, co pozwoliło na realizację wielu ważnych inwestycji na terenie całego kraju.

Początkowo swoją działalność opieraliśmy na kompleksowej obsłudze masztów do pomiarów wietrzności, inwestując we własne urządzenia pomiarowe i świadcząc usługi dla największych Inwestorów w Polsce. Kolejnym krokiem w rozwoju działalności było przystąpienie do współpracy z krajowym Developerem - nadzór projektów dużych elektrowni wiatrowych w wielu regionach.

Nieustająco podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, bieżące śledzenie zmian ustawodawczych, oraz obserwowanie tendencji na rynku OZE w kraju i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem energetyki prosumenckiej Firma Eko Wind poszerzyła ofertę o przydomowe mikro-instalacje OZE oraz modernizację oświetlenia domowego i przemysłowego.

Kompleksowo obsługujemy swoich klientów. Począwszy od doradztwa w zakresie doboru instalacji, przygotowania projektu, wyliczeń i analiz, następnie wyboru odpowiedniego i korzystnego finansowania kończąc na montażu i monitoringu powykonawczym.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdej, nawet najmniejszej instalacji Klient ma gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Andrzej
2019-02-05 12:57:15
Wszystko ok. Profesjonalnie, terminowo i za dobre pieniądze. Polecam. Andrzej E.
K
Klientka
2018-08-28 12:57:32
To jedna z lepszych ofert na rynku. Polecam.