Multi-Floors Grzegorz Wochniak

Posadzki przemysłowe - trwałe nawierzchnie odporne na ścieranie i obciążenia

Posadzki przemysłowe
26-432 Kochanów Wieniawski 82 mazowieckie
(7 reviews) napisz opinię
Multi-Floors Grzegorz Wochniak
26-432 Kochanów Wieniawski 82 mazowieckie
Telefon
Multi-Floors Grzegorz Wochniak

Informacje

Opis działalności firmy Multi-Floors Grzegorz Wochniak w Kochanów Wieniawski
Firmę Multi-Floors założyliśmy w Kochanowie Wieniawskim, w województwie mazowieckim. Działamy od 2017 roku i produkujemy oraz montujemy wykładziny i chodniki dywanowe. Zajmujemy się również wylewkami przemysłowymi. Wykonujemy posadzki żywiczne, dostosowane do wymogów stawianych nam przez inwestora. Właścicielem firmy jest Grzegorz Wochniak.
Produkty i usługi
Posadzki żywiczne wykonujemy w takich obiektach jak zakłady przemysłowe, magazyny, centra handlowe, podziemne garaże, czy parkingi. Z pewnością wypierają one nawierzchnie ceramiczne, czy drewniane, ponieważ są od nich o wiele odporniejsze na urazy mechaniczne, czy zalania. Posadzki żywiczne zapewniają doskonałą izolację wodną, ponieważ są szczelne i niestraszne im płyny, oleje, czy smary. Poza tym są niezwykle wytrzymałe na obicia oraz pękanie, dlatego stosuje się je w miejscach, gdzie na co dzień są przesuwane lub magazynowane ciężkie towary. Nawet jeśli jakiś produkt spadnie na ziemię, elastyczna powłoka posadzki amortyzuje uderzenie i jednocześnie tłumi jego hałas. Oczywiście warto też wspomnieć, że posadzki przemysłowe, które wykonujemy, dobrze znoszą najróżniejsze środki chemiczne i można je bardzo łatwo czyścić oraz dezynfekować.

Naszym Klientom oferujemy:
- wylewki samopoziomujące,
- posadzki żywiczne,
- posadzki akrylowe,
- wywinięcia cokołów.

Pomożemy wykończyć nawierzchnię wybranym materiałem. Wykonujemy nie tylko posadzki, ale także wykładziny PCV, które również świetnie chronią podłoże przed zniszczeniem. W firmie produkujemy wykładziny PCV i wykładziny dywanowe w setkach kolorów i wzorów, które można dopasować do wnętrza obiektu. Na życzenie Klienta zajmujemy się także czyszczeniem i renowacją podłóg oraz wykładzin.

Zapraszamy do kontaktu - firma Multi-Floors w Kochanowie Wieniawskim.
Zasięg działania
Firma Multi-Floors Grzegorz Wochniak z lokalizacji: Kochanów Wieniawski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
Ł
Łucja
Zachęciła mnie cena za ich wykładziny, bo są naprawdę tanie w stosunku do jakości. Firma wykonała montaż i zadbała o estetykę wykończenia.
W
Wojciech
Udostępniają ogromny wybór chodników dywanowych, więc łatwo było mi dopasować kolor do przestrzeni w recepcji.
J
Julia
Firma dostosowała się do mnie i ułożyła wykładzinę w późnych godzinach popołudniowych. Sam montaż nie trwał długo. Podłoże wygląda bardzo estetycznie.
O
Oliwer
Mają bardzo fajne wykładziny antypoślizgowe. Oprócz sprzedaży zapewnili mi także szybki montaż.
J
Jan
Zaprojektowali dla nas bardzo ładną i wytrzymałą posadzkę. Możemy ją myć wszystkimi dostępnymi środkami. Nawet jeśli czasem wyleje się na nią coś gorącego, to nie ma nigdy śladu ani plamy.
M
Marzena
Mieli tak duży wybór wykładzin, że dopasowaliśmy idealnie jej kolor do naszego biura. Wykładzina jest solidna i nie psuje się. Znosi dobrze rozlaną kawę oraz różne środki czystości.
E
Ebudos
Wykładzinę kupiliśmy od Multi-Floors. Firma zaoferowała nam bardzo duży wybór materiałów. Kolor dopasowaliśmy do całego wnętrza pomieszczenia. Pracownik z obsługi od razu zaoferował nam tez usługę montażu. Polecamy za ich kompleksowe podejście.