Lux-Odlew. PPHU. Żołek S.

Odlewy z metali nieżelaznych - odlewy metodą traconego wosku

Odlewnie
06-150 Bruliny 21 mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Lux-Odlew. PPHU. Żołek S.

Informacje

Opis działalności
Lux-Odlew jest odlewnią, którą założyliśmy w 2002 roku na terenie Brulin, w województwie mazowieckim . Pod kierownictwem właściciela firmy, Sylwestra Żołka, zajmujemy się wykonywaniem odlewów z metali kolorowych. Stosujemy metody tradycyjne, ale także metodę traconego wosku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.
Produkty i usługi
W zakładzie Lux-Odlew zrealizowaliśmy już setki projektów dla Klientów z całego kraju i za granicy. Korzystamy z form piaskowych i traconego wosku. W odlewni przygotowujemy głównie wyroby z metalu, brązu, mosiądzu oraz aluminium. Zapraszamy do składania zamówień na tablice okolicznościowe, figury z brązu, czy odlewy artystyczne. W naszej pracowni powstają również takie wyroby jak:
- statuetki,
- pomniki,
- medale,
- plakietki,
- patery,
- rzeźby,
- odlewy kolorowe,
- odlewy części do maszyn,
- odlewy remontowe,
- odlewy pamiątek.

Regularnie przyjmujemy zamówienia na odlewy dla branż przemysłowych. Mieliśmy także okazję wykonywać wieszaki z mosiądzu, świeczniki, noże do papieru, lustra artystyczne, otwieracze, czy płaskorzeźby.

Każdy projekt wykonujemy na specjalistycznym sprzęcie. Podejmujemy się realizacji nietypowych projektów. Osoby, które chciałyby, abyśmy wykonali odlew produktu, którego nie umieściliśmy na ofercie naszej strony, również zachęcamy do kontaktu. Z pewnością wspólnie stworzymy projekt, który będzie odpowiadał oczekiwaniom Klienta - kadra odlewni Lux-Odlew w Brulinach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
O
Oskar
Odlewnia terminowo wykonała dla nas odlew części do maszyny. Bardzo solidnie wykonanie, świetnie dobrany materiał.
U
Ula
Cudowne wykonanie medali pamiątkowych! Są dokładnie takie, jakie zaprojektowaliśmy.
D
Darek
Odlewnia przyjęła zamówienie od naszego muzeum na wykonanie oryginalnego lustra artystycznego, które zawisło w naszym atelier. Lustro prezentuje się świetnie i doskonale pasuje do stylu wnętrza. Polecamy.
D
Dominik
Serdecznie polecam odlewnię pana Sylwestra Żołka. W tym miejscu zamówiliśmy tablicę pamiątkową, która zawisła na zabytkowej kamienicy w naszej gminie. Prezentuje się pięknie. Została wykonana tradycyjną metodą. Jej projekt współgra z wykończeniem kamienicy i przyciąga wzrok przechodniów. Dziękujemy.