Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Tectum" Tadeusz Kucharczyk

Produkcja systemów rynnowych i obróbek blacharskich

Dachy i usługi dekarskie
06-114 Pobyłkowo Duże 26 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 586 030
Adres korespondencyjny
06-114 Pobyłkowo Duże 26 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo usługowo handlowe Tectum znajduje się w Pobyłkowie Dużym. Właścicielem jest Tadeusz Kucharczyk. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży dekarskiej.
Produkty i usługi
Jesteśmy producentem systemów rynnowych i obróbki blacharskiej. Wykonujemy produkty z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, powlekanej, tytan-cynkowej i miedzianej.

Realizujemy usługi budowlane tj. wykonujemy drewniane konstrukcje dachowe np. więźba dachowa krokwiowo-jętkowa, krokwiowa, płatwiowo-kleszczowa. Ponadto wymieniamy i naprawiamy konstrukcję dachową.

Oferujemy:
- dachówki cementowe i ceramiczne
- membrany EPDM, folie PCV
- blachy szlachetne i gonty bitumiczne
- papa termozgrzewalna
- blacha powlekana i blachodachówka

Poza tym w skład naszej oferty wchodzą także rynny spustowe, pasy nadrynnowe, rynny z deklem, leje podwieszane, wywiewki brandmury, obróbki kalenicowe, koszowe. Oferujemy też kalenicę, nasadę kominową, listwy kominowe, parapet bez bocznych zagięć. Montujemy i wymieniamy orynnowanie.

Dzięki zaginarce segmentowanej możemy wytwarzać obróbki blacharskie o wymiarach konkurencyjnych na rynku. Zestawienie dwóch segmentów w jedną zaginarkę umożliwia obniżenie kosztów produkcji, co za tym idzie - obniżenie ceny oferowanego produktu.

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. Oferujemy darmową dostawę, wycenę i dokonanie pomiarów. Transportujemy i montujemy produkty. Chętnie doradzimy, odpowiemy na wszelkie pytania. Działamy w terminie, gwarantujemy korzystne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń