Km Textile Hurtownia Odzieży Używanej Z Norwegii I Szwecji

Odzież używana znanych marek

Odzież używana
06-100 Przemiarowo 20 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
513 129 045
Może cię zainteresować
Km Textile Hurtownia Odzieży Używanej Z Norwegii I Szwecji

Informacje

Opis działalności
W asortymencie naszej hurtowni odzieży używanej można znaleźć ubrania damskie, męskie i dziecięce.
Produkty i usługi
Działamy od 1993 roku. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną. Importujemy ze Skandynawii- z Norwegii i Szwecji. Sprzedajemy odzież obuwie, biżuterię, artykuły gospodarstwa domowego i zabawki. Posiadamy produkty znanych marek takich jak Marks& Spencer, Top Shop czy Zara. Zdarzyć się może, że znajdą Państwo w naszym sklepie perełki od projektantów. Nasza oferta skierowana jest do sklepów oraz niewielkich hurtowni.

Lumpeksy stają się coraz popularniejszymi sklepami z odzieżą. Coraz więcej osób odwiedza te sklepy, wiedząc, że znajdą w nich ubrania dobrej jakości, znanych marek i w niskiej cenie. My sprowadzamy towar ze Skandynawii, bo wiemy, że tamtejszy styl się spodobał Polakom, a sami Szwedzi i Norwegowie kochają ubraniawysokiej jakości i często je wymieniają.

Ubrania pochodzą ze zbiórek kontenerowych oraz aukcji charytatywnych, są dezynfekowane. Dbamy o standardy higieniczne, biznesowe i etyczne. Zamówioną odzież dowozimy na terenie całej Polski jeśli zamówienie jest duże, jeśli jest średnie dowieziemy je do miejsc w odległości 100 km od siedziby naszej firmy.

Produkujemy też czyściwo bawełniane. Idealnie nadaje się do warsztatów samochodowych, ślusarskich i zakładów przemysłowych, a także sklepów BHP.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń