AL-MED s.c. Błażewicz Ryszard Palka Monika

Pomoc w walce z uzależnieniami

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Żwirki i Wigury 2, 06-100 Pułtusk mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
AL-MED s.c. Błażewicz Ryszard Palka Monika

Informacje

Opis działalności
Poradnia zdrowia psychicznego Al-Med znajduje się w Pułtusku na terenie województwa mazowieckiego. Powstała ona w 1999 roku. Właścicielami są Monika Palka oraz Ryszard Błażewicz.
Produkty i usługi
Nasza przychodnia składa się z Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

Oferujemy wsparcie psychologów, psychiatrów oraz psychoterapeutów. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem uzależnień oraz badaniem zaburzeń psychicznych i chorób psychicznych.

Oferta:
- leczenie uzależnienia od alkoholu,
- leczenie schizofrenii,
- leczenie depresji,
- leczenie zaburzeń afektywnych,
- leczenie zaburzeń nerwicowych,
- leczenie zaburzeń osobowości,
- leczenie zespołów behawioralnych.

Zajmujemy się prowadzeniem specjalistycznej terapii uzależnień oraz współuzależnień od alkoholu. Wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne metody. Naszym priorytetem jest przywrócenie Pacjentów do zdrowia, aby mogli w pełni korzystać z życia oraz czuć się komfortowo i bezpiecznie. Prowadzimy program terapeutyczny, który jest realizowany w formie zajęć grupowych oraz sesji indywidualnych.

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
I
Inoqih
Cierpię na poważne zaburzenia i potrzebuję pomocy psychiatry. W tej przychodni została otoczona opieką, jaka daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilności w życiu.
P
Pqaca_viv
Walkę z uzależnieniami prowadziłam całe życie. Nigdzie nie było lekarzy, którzy potrafiliby mi pomóc. Dopiero tej przychodni znalazłam specjalistów pełnych empatii i zaangażowania. Polecam.
J
Java_syrico
Długo cierpiałam z powodu straty bliskiej osoby w moim życiu. W tej przychodni uzyskałam pomoc, jakiej szukałam bezskutecznie od dawna.
B
babaryba
Fantastyczni psychiatrzy. Bardzo angażują się w problemy pacjentów i wkładają dużo serca w wykonywaną pracę.
M
mamakasi
Pomoc psychiatryczna w tej przychodni jest bardzo profesjonalna. Nie mogłam trafić lepiej.
N
Nalya733
Bardzo dziękuję za pomoc. W tej poradni otrzymała dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebowałam aby poradzić sobie z problemami.