Al-Med s.c. Ryszard Błażewicz, Monika Palka

Diagnozujemy i leczymy schorzenia natury psychiatrycznej

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Żwirki i Wigury 2, 06-100 Pułtusk mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(23) 692 35 20
Adres korespondencyjny
ul. Żwirki i Wigury 2, 06-100 Pułtusk mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Poradnia zdrowia psychicznego Al-Med s.c. znajduje się w Pułtusku, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Zajmujemy się leczeniem uzależnień i zaburzeń zdrowia psychicznego. Właścicielami są Monika Palka oraz Ryszard Błażewicz.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest diagnozowanie i leczenie uzależnień, a także chorób psychiatrycznych. Posiadamy 19-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Zajmujemy się leczeniem psychiatrycznym, leczeniem uzależnienia od alkoholu, a także schizofrenii, depresji, zaburzeń afektywnych, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości, a także zespołów behawioralnych.

Stosujemy innowacyjne metody leczenia, które przynoszą widoczne i trwałe rezultaty. Najważniejsza jest dla nas szczera rozmowa z pacjentem. Wówczas jesteśmy w stanie zdiagnozować problem i dobrać odpowiednią formę leczenia.

Zapewniamy sesje psychoterapii indywidualnej i grupowej, a także program dla DDA, czyli Dorosłych Dzieci Alkoholików. Oferujemy również konsultacje specjalistyczne psychologiczne i lekarskie. Niezwykle ważna jest też pomoc dla osób współuzależnionych, czyli rodziny i najbliższych pacjenta, który zmaga się z danym uzależnieniem.

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń