Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe "Transpol" Wojciech Archacki

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe "Transpol" Wojciech Archacki

Naszą misją jest dostarczanie Klientom węgla i nawozów najwyższej jakości.


Informacje

Opis działalności

Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe "Transpol", z siedzibą w Pułtusku, działa od 2000 roku. Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe "Transpol", z siedzibą w miejscowości Pułtusk oferuje produkty najwyższej jakości, po bardzo konkurencyjnych cenach. Naszym motto jest zadowolenie Klienta zarówno Indywidualnego, jak i Firmowego. Zapewniamy produkty najwyższej próby. Zapraszamy serdecznie.

Produkty i usługi

P.H.T TRANSPOL z Pułtuska działa na rynku handlu węglem od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej jakości węgla pochodzącego z polskich kopalń wraz z dowozem do Klienta. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, zakładów przemysłowych, elektrociepłowni, składów handlowych, a także szkół, szpitali i całych gmin. Prowadzimy również obsługę zamówień publicznych, za każdym razem dbając, by kupowany u nas węgiel czy ekogroszek był zgodny z obowiązującymi normami.
Aby dodatkowo podnieść jakość sprzedawanego surowca, podczas załadunku węgiel jest przesiewany, co pozwala oddzielić od niego miał. Dzięki temu klient płaci wyłącznie za pełnowartościowy materiał o wysokiej wartości energetycznej.
Od samego początku działalności naszego składu węgla postawiliśmy na jakość i jak najwyższy standard obsługi. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zapewniamy fachowe doradztwo, a zakupiony węgiel dowozimy pod wskazany adres samochodami samowyładowczymi. Istnieje również możliwość zamówienia węgla na paletach z rozładunkiem HDS.
Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i Firmowych. Oferowane produkty są starannie selekcjonowane więc gwarantujemy 100% zadowolenie.

Oferujemy węgiel:
• kostka orzech,
• eco groszek luz,
• eco groszek workowy,
• ukraiński.

Dowóz 1 tony do 5 km bezpłatnie.
Dowóz 2 ton do 10 km bezpłatnie.

Nawozy:
• azotowe,
• wieloskładnikowe.

Transport i rozładunek nawozów hds.

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny