Transpol Wojciech Archacki

Naszą misją jest dostarczanie Klientom węgla i nawozów najwyższej jakości.

Materiały opałowe
ul. Mickiewicza 41/43, 06-100 Pułtusk mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 284 019
604284019
Adres korespondencyjny
ul. Mickiewicza 41/43, 06-100 Pułtusk mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe "Transpol", z siedzibą w Pułtusku, działa od 2000 roku. Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe "Transpol", z siedzibą w miejscowości Pułtusk oferuje produkty najwyższej jakości, po bardzo konkurencyjnych cenach. Naszym motto jest zadowolenie Klienta zarówno Indywidualnego, jak i Firmowego. Zapewniamy produkty najwyższej próby. Zapraszamy serdecznie.
Produkty i usługi
P.H.T TRANSPOL z Pułtuska działa na rynku handlu węglem od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej jakości węgla pochodzącego z polskich kopalń wraz z dowozem do Klienta. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, zakładów przemysłowych, elektrociepłowni, składów handlowych, a także szkół, szpitali i całych gmin. Prowadzimy również obsługę zamówień publicznych, za każdym razem dbając, by kupowany u nas węgiel czy ekogroszek był zgodny z obowiązującymi normami.
Aby dodatkowo podnieść jakość sprzedawanego surowca, podczas załadunku węgiel jest przesiewany, co pozwala oddzielić od niego miał. Dzięki temu klient płaci wyłącznie za pełnowartościowy materiał o wysokiej wartości energetycznej.
Od samego początku działalności naszego składu węgla postawiliśmy na jakość i jak najwyższy standard obsługi. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, zapewniamy fachowe doradztwo, a zakupiony węgiel dowozimy pod wskazany adres samochodami samowyładowczymi. Istnieje również możliwość zamówienia węgla na paletach z rozładunkiem HDS.
Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Oferowane produkty są starannie selekcjonowane więc gwarantujemy 100% zadowolenia.

Oferujemy węgiel:
• kostka orzech
• eco groszek luz
• eco groszek workowy
• ukraiński

Dowóz 1 tony do 5 km - bezpłatnie.
Dowóz 2 ton do 10 km - bezpłatnie.

Nawozy:
• azotowe
• wieloskładnikowe

Transport i rozładunek nawozów hds.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń