Mobil-Clear Wojciech Nalewajk

Mobilna myjnia parowa

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Noskowskiego 11, 06-100 Pułtusk mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
693 187 008
Adres korespondencyjny
ul. Noskowskiego 11, 06-100 Pułtusk mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Wojciech Nalewajk jest właścicielem firmy Mobil-Clear z Pułtuska, z województwa mazowieckiego. Oferujemy Państwu sprzątanie waszych budynków, kostki brukowej, czy wnętrza pomieszczeń usługowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Mobile Clear posługujemy się myjką parową, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość usług, jeżeli chodzi o czyszczenie powierzchni. Myjka parowa to nowoczesny i niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się brudu i zanieczyszczeń. Gorąca para wodna wypuszczana z urządzenia pod wysokim ciśnieniem usuwa tłuszcz, błotoi plamy.

W dodatku myjka jest mobilna, więc możemy zabrać ją dosłownie wszędzie. Specjalne końcówki i konstrukcja urządzenia pozwala dostać się do szczelin i zakamarków na murach, czy chodnikach. Każde miejsce zostanie dokładnie umyte!

Jakość mycia jest bardzo wysoka. Oprócz zwykłej pary wodnej wykorzystujemy również sprawdzone środki chemiczne dostosowane do różnego rodzaju powierzchni. Wieloletnie doświadczenie w tej branży umożliwia nam dobranie odpowiednich specyfików.

W naszej ofercie znajduje się:
- mycie elewacji,
- czyszczenie pomników,
- mycie kostki brukowej,
- mycie tapicerek i dywanów,
- czyszczenie powierzchni przemysłowych.

Myjka parowa ma też jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. Jest bardziej ekologiczna niż standardowe sposoby czyszczenia. Nie zużywa tak dużej ilości wody i o wiele szybciej usuwa brud.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mobile Clear z Pułtuska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń