Winpol Krzysztof Winnicki

Skup świeżych owoców sezonowych

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Pułtuska 16, 06-120 Winnica mazowieckie
(7 opinii) napisz opinię
Winpol Krzysztof Winnicki

Informacje

Opis działalności
Firmę Winpol założyliśmy w 2010 roku na terenie Winnicy, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się skupem świeżych owoców sezonowych. Działamy pod kierownictwem Krzysztofa Winnickiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Winpol w Winnicy jest otwarta na współpracę z nowymi dostawcami świeżych owoców sezonowych. Od 10 lat udało nam się podjąć współpracę z wieloma lokalnymi gospodarstwami rolnymi oraz sadownikami. Chcemy, aby w naszym skupie znalazły się owoce z pewnych i sprawdzonych źródeł. Naszym kontrahentom zapewniamy przystępne formy zapłaty, szybką transakcję oraz atrakcyjne ceny za skup.

W naszej ofercie znaleźć można:
- skup śliwek,
- skup gruszek,
- skup agrestu,
- skup porzeczek,
- skup czarnego bzu,
- skup czarnej porzeczki,
- skup jabłek,
- skup aronii.

Posiadamy własny tabor pojazdów, więc gwarantujemy odbiór owoców we własnym zakresie.

Robimy wszystko, aby cały proces załadunku oraz transakcji przebiegał sprawnie i pomyślnie. Jesteśmy chętni na dłuższą współpracę.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – chętnie objaśnimy szczegóły naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
K
Kuba
Sprawdzony skup owoców sezonowych. Naprawdę konkurencyjne ceny i miła obsługa, polecam.
M
Mazur
Bez problemu przebiega nasza współpraca. Odbiór owoców realizują zawsze na czas. Nie ma też problemu z płatnościami. Rzetelna firma.
R
Rolnik
Lubię z nimi handlować, ponieważ wychodzę bardzo dobrze na sprzedaży im moich owoców. Poza tym sami odbierają produkty z sadu.
Z
Zbyjnik94
Zawsze terminowo odbierają zakupiony od nas towar. Mają też niezłe ceny.
G
Grzegorz
Bardzo miły i uczciwy właściciel. Płaci mi dobre pieniądze za solidny towar. Sprzedaję tylko ekologiczne owoce i wiem, że mogę liczyć na ceny dostosowane do jakości towaru. Polecam innym.
K
Karolina
Rzetelna firma. Zawsze płaci w terminie. Zazwyczaj pieniądze za towar dostaję od ręki. Mają swoje samochody, którymi transportują owoce, polecam.
K
Kuba
Polecam tę firmę. Od lat sprzedajemy im nasze owoce. Zawsze mają uczciwe ceny za skup. Poza tym sami odbierają towar i zajmują się załadunkiem. Nie muszę się więc o nic martwić.