Ogrody Leszek Adamus

Pielęgnacja ogrodów, parków oraz innych terenów zielonych.

Ogrodnictwo
27-100 Błaziny Górne 37 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 471 132
Adres korespondencyjny
27-100 Błaziny Górne 37 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Leszek Adamus znajduje się w Błazinach Górnych, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w usługach ogrodniczych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2011 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest projektowanie oraz zakładanie ogródów. W naszej ofercie można znaleźć utrzymywanie ogrodów oraz terenów zielonych, między innymi w parkach czy przy obiektach wypoczynkowych i firmowych. Możemy Państwu zaproponować sadzenie oraz przesadzanie krzewów i roślin. Zapewniamy profesjonalną pielęgnację zieleni.

Ponadto oferujemy takie usługi, jak:
- przycinanie krzewów,
- koszenie trawników,
- zakładanie oczek wodnych,
- zakładanie ogrodów skalnych,
- wycinanie drzew,
- wycinanie zarośli.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów automatycznego nawadniania ogrodów. Zajmujemy się także układaniem kostki brukowej czy granitowej - jesteśmy w stanie wykonać podjazdy, chodniki, ścieżki w ogrodzie. Nasza oferta obejmuje również niwelację terenu specjalistycznym sprzętem. Uzupełnienie oferty stanowi odśnieżanie dachów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń