Zakład Betoniarsko - Kamieniarski Krystian Wencel

Profesjonalne usługi brukarskie

Kostka brukowa
ul. Radomska 31, 26-652 Cerekiew mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dyrektor ds. handlowych
606266858
biuro.centrumogrodzen@wp.pl
Zakład Betoniarsko - Kamieniarski Krystian Wencel

Informacje

Opis działalności
Zakład Betoniarsko - Kamieniarski znajduje się w miejscowości Cerekiew, w województwie mazowieckim. Właścicielem firmy jest Krystian Wencel.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach w zakresie brukarstwa. Zajmujemy się też wykonywaniem ogrodzeń i elementów ogrodzeniowych z betonu.

Oferujemy:
- układanie kostki brukowej,
- układanie kostki granitowej,
- montaż nagrobków,
- montaż parapetów.

Montujemy nagrobki granitowe, lastryko i marmurowe, zajmiemy się także instalacją rzeź kamieniarskich. Produkujemy palisady oraz różnorodną galanterię ogrodową. Zajmiemy się montażem murków, słupków oraz innych elementów ogrodzeniowych.

Zajmujemy się wykonywaniem prac ziemnych, takich jak wykopy pod fundamenty domów oraz budynków gospodarczych, pod przydomowe oczyszczalnie ścieków, gruntowe wymienniki ciepła oraz kanalizację zewnętrzną, sieci gazowe i wodno-kanalizacyjne.

Przeprowadzamy wykopy drenaży liniowych, rowów melioracyjnych oraz oczek wodnych. Zajmujemy się przygotowywaniem terenu pod podjazdy, parkingi i chodniki oraz niwelacją terenu.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo, wszelkie powierzone nam prace realizujemy z najwyższą precyzją. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe