Konkret Druk - Usługi Drukarskie Ewelina Chebdowska

Usługi drukarskie na najwyższym poziomie

Drukarnie i poligrafia
ul. Starowiejska 103, 26-634 Gózd mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Konkret Druk - Usługi Drukarskie Ewelina Chebdowska
ul. Starowiejska 103, 26-634 Gózd mazowieckie
Telefon
Konkret Druk - Usługi Drukarskie Ewelina Chebdowska

Informacje

Opis działalności firmy Konkret Druk - Usługi Drukarskie Ewelina Chebdowska w Gózd
Firma Konkret Druk świadczy usługi drukarskie. Znajdujemy się w Góździe, w województwie mazowieckim. Właścicielką jest Ewelina Chebdowska.
Produkty i usługi
W punkcie drukarskim Konkret Druk wykonujemy kopie i wydruki – zarówno czarno-białe, jak i kolorowe. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym, sprzętem, który pozwala na wykonywanie pracy na najwyższym poziomie. Oferta obejmuje kopie i wydruki na papierze zwykłym A4, A3, papierze 100g/m2, 200g/m2 i 250g/m2. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także skanowanie kolorowe.

W firmie Konkret Druk oferujemy:
- drukowanie dokumentów,
- drukowanie zaproszeń,
- drukowanie wizytówek,
- drukowanie ulotek.

Jednak drukowanie i kserowanie to nie wszystko. Oprócz tego prowadzimy działalność sprzedażową. Klienci mogą się u nas zaopatrzyć w artykuły szkolne i biurowe. W asortymencie znajdują się między innymi piórniki, zeszyty, bloki i kredki. Ponadto możemy zaproponować przedmioty ręcznie zdobione, które świetnie sprawdzą się jako prezent na różne okazje.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Firma Konkret Druk - Usługi Drukarskie Ewelina Chebdowska z lokalizacji: Gózd świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
radomski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Marceli
Witam. Z mojej strony chciałem polecić ten punkt drukarski. Firma doskonale zna się na rzeczy i wykonuje kawał dobrej roboty :D