A.G.J.K. zakład mechaniczno odlewniczy

Profesjonalne usługi odlewnicze

Odlewnie
26-660 Gutów 15 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Może cię zainteresować
A.G.J.K. zakład mechaniczno odlewniczy

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od 1990 roku. Oferuje kompleksowe usługi odlewnicze. Siedziba działalności znajduje się w Gutowie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielami są Grzegorz Karasek i Katarzyna Król.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są profesjonalne usługi odlewnicze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju wyrobów, na które jest aktualne zapotrzebowanie wśród odbiorców. Asortyment obejmuje między innymi groty, wstawki, rozety i barierki. W ofercie znajdują się między innymi:

- odlewy żeliwne,
- tralki do schodów,
- tralki do balkonów,
- ławki parkowe,
- ławki ogrodowe,
- ruszty piecowe.

Istnieje możliwość zakupienia lamp parkowych i ogrodowych oraz różnego rodzaju bram i ogrodzeń. Klienci mogą się zaopatrzyć w pergole, wózki bramowe, rolki i zawiasy regulowane. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim interesantom firma gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są krótkie terminy realizacji zamówień oraz najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń