A.G.J.K. Zakład Mechaniczno Odlewniczy

Profesjonalne usługi odlewnicze

Odlewnie
26-660 Gutów 15 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A.G.J.K. Zakład Mechaniczno Odlewniczy
26-660 Gutów 15 mazowieckie
Telefon
Może cię zainteresować
A.G.J.K. Zakład Mechaniczno Odlewniczy

Informacje

Opis działalności firmy A.G.J.K. Zakład Mechaniczno Odlewniczy w Gutów
Zakład Mechaniczno-Odlewniczy oferuje kompleksowe usługi odlewnicze. Siedziba działalności znajduje się w Gutowie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielami są Grzegorz Karasek i Katarzyna Król, którzy zapraszają do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są profesjonalne usługi odlewnicze. Zakład Mechaniczno-Odlewniczy specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju wyrobów metalowych, na które jest aktualne zapotrzebowanie wśród odbiorców. Działa już od 1990 roku. Asortyment obejmuje między innymi groty, wstawki, rozety i barierki. W ofercie znajdują się między innymi:

- odlewy żeliwne,
- tralki do schodów,
- tralki do balkonów,
- ławki parkowe,
- ławki ogrodowe,
- ruszty piecowe.

Istnieje możliwość zakupienia lamp parkowych i ogrodowych oraz różnego rodzaju bram i ogrodzeń. Klienci mogą się zaopatrzyć w pergole, wózki bramowe, rolki i zawiasy regulowane. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim interesantom firma gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są krótkie terminy realizacji zamówień oraz najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń