Mirosław Borkowski Zakład Stolarski

Szeroki zakres usług stolarskich oraz tartacznych

Tartaki
26-624 Huta Mazowszańska 10 mazowieckie
(10 reviews) napisz opinię
Mirosław Borkowski Zakład Stolarski
26-624 Huta Mazowszańska 10 mazowieckie
NIP
9481638808
Telefon
Mirosław Borkowski Zakład Stolarski

Informacje

Opis działalności firmy Mirosław Borkowski Zakład Stolarski w Huta Mazowszańska
Zakład prowadzony przez Mirosława Borkowskiego to tartak w którym można znaleźć szeroki wybór desek oraz drewna wykorzystywanego m.in w budownictwie. Działa on w Hucie Mazowszańskiej na terenie województwa mazowieckiego. Pracownicy zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
Zakład stolarski Mirosława Borkowskiego działa już od dwóch dekad. Tartak produkuje tarcicę oraz deski wykorzystywane przede wszystkim w budownictwie. Są one wytwarzane z różnego rodzaju drewna np. drewna sosnowego czy bukowego. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu zakład jest w stanie wytwarzać najwyższej jakości deski, a co za tym idzie, stabilne konstrukcje. Deski są także odpowiednio zabezpieczane dzięki impregnacji zanurzeniowej.

Specjalnością zakładu stolarskiego są przede wszystkim konstrukcje dachowe wykorzystywane w budownictwie takie jak:

- więźby dachowe,
- krokwie,
- łaty i kontrłaty.

Wykonują także wszelkiego rodzaju stelaże do zakładów tapicerskich, jak np. stelaże do sof, narożników, foteli rozkładanych czy wersalek. W ich ofercie znajduje się także drewno na opał.

Pracownicy tartaku posiadają sporą wiedzę na temat stolarki, dzięki czemu są w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów. Doskonale znają ich potrzeby i oczekiwania, przez co ciągle udoskonalają metody wytwarzania produktów. Oferują także fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze desek.

Zakład świadczy swoje usługi zarówno dla firm i instytucji, jak i dla indywidualnych klientów. Oferuje atrakcyjne ceny, a także bezpośredni transport towaru do klienta.

Przedstawiciele zapraszają do współpracy.

Zasięg działania
Firma Mirosław Borkowski Zakład Stolarski z lokalizacji: Huta Mazowszańska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

zakład stolarski

27.07.2022

Prowadzimy Zakład Stolarski, którego właścicielem jest Mirosław Borkowski. Zajmujemy się świadczeniem usług tartacznych w szerokim zakresie. Proponujemy Państwu różnorakie deski oraz drewno wykorzystywane na przykład w budownictwie. Nasza siedziba znajduje się w Hucie Mazowszańskiej.Zapraszamy do skorzystania z usług zakładu Mirosława Borkowskiego!

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
O
Orijoc841
Nic tylko polecać. Wysokiej jakości drewno budowlane, a do tego te ceny!
L
Lehuu1299
Mogę z czystym sercem polecić ten zakład stolarski. Pracownicy wiedzą dokładnie, do czego i jakie drewno nadaje się najlepiej, a także są w stanie w tym zakresie doradzić. Polecam serdecznie.
S
Sandzia389
Pracownik zakładu był w stanie odpowiedzieć na wszystkie moje pytania dotyczące elementów drewnianych i pomógł mi w wyborze odpowiedniego gatunku.
M
Magik_czny
To nie pierwszy raz, kiedy kupuję tu drewno konstrukcyjne. Wybudowany z niego taras wygląda pięknie i solidnie.
M
Malgos_91
Korzystam z usług tego tartaku regularnie, kupuję tam drewno do konstrukcji domków letniskowych. Drewno wysokiej jakości w znakomitej cenie. Polecam.
M
MARIUSZ
CHAMSKI WŁAŚCICIEL, NIE POLECAM
M
Marcin
POLECAM
S
Szymon
ok!!!!
M
Marcin
dobrze wszsystko ok polecam
M
Marcin
ok!!!!!!