Zakład Stolarski Mirosław Borkowski

Szeroki zakres usług stolarskich oraz tartacznych

Tartaki
26-624 Huta Mazowszańska 10 mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Zakład Stolarski Mirosław Borkowski

Informacje

Opis działalności
Zakład prowadzony przez Mirosława Borkowskiego to tartak w którym można znaleźć szeroki wybór desek oraz drewna wykorzystywanego m.in w budownictwie. Działa on w Hucie Mazowszańskiej na terenie województwa mazowieckiego. Pracownicy zapraszają do kontaktu.
Produkty i usługi
Zakład Stolarski Mirosława Borkowskiego działa już od dwóch dekad. Tartak produkuje tarcicę oraz deski wykorzystywane przede wszystkim w budownictwie. Są one wytwarzane z różnego rodzaju drewna np. drewna sosnowego czy bukowego. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu zakład jest w stanie wytwarzać najwyższej jakości deski, a co za tym idzie, stabilne konstrukcje. Deski są także odpowiednio zabezpieczane dzięki impregnacji zanurzeniowej.

Specjalnością Zakładu Stolarskiego są przede wszystkim konstrukcje dachowe wykorzystywane w budownictwie takie jak:

- więźby dachowe,
- krokwie,
- łaty i kontrłaty.

Wykonują także wszelkiego rodzaju stelaże do zakładów tapicerskich, jak np. stelaże do sof, narożników, foteli rozkładanych czy wersalek. W ich ofercie znajduje się także drewno na opał.

Pracownicy tartaku posiadają sporą wiedzę na temat stolarki, dzięki czemu są w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów. Doskonale znają ich potrzeby i oczekiwania, przez co ciągle udoskonalają metody wytwarzania produktów. Oferują także fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze desek.

Zakład świadczy swoje usługi zarówno dla firm i instytucji, jak i dla indywidualnych klientów. Oferuje atrakcyjne ceny, a także bezpośredni transport towaru do klienta.

Nasza kadra zaprasza do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, konecki, kozienicki, lipski, ostrowiecki, przysuski, radomski, skarżyski, szydłowiecki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
MARIUSZ
CHAMSKI WŁAŚCICIEL, NIE POLECAM
M
Marcin
POLECAM
S
Szymon
ok!!!!