Blachy Minda producent blach dachowych Marcin Minda

Producent blach dachowych.

Materiały budowlane
ul. Staromiejska 56, 27-100 Iłża mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
539 804 804
Wsola, ul. Warszawska 58
505049300
majsterbud1@wp.pl
Wielogóra: Trasa E7; ul. Warszawska 21
505049300
Blachy Minda producent blach dachowych Marcin Minda

Informacje

Opis działalności
Dachy Minda to firma zajmująca się produkcją blach i pokryć dachowych. Nasza siedziba znajduje się w Iłży, na Mazowszu. Jej właścicielem jest Marcin Minda.
Produkty i usługi
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku i ciągle staramy się dostosowywać ofertę, by jak najbardziej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Otworzyliśmy także sklep wyspecjalizowany w sprzedaży pokryć dachowych renomowanych marek.

Zapewniamy szeroki zakres usług montażu oferowanych pokryć dachowych. Wykonuje je wyspecjalizowana kadra, która posiada wszelkie stosowne kwalifikacje i uprawnienia do świadczenia swoich obowiązków. Posiadamy przy tym niezbędne narzędzia, które znacznie usprawniają i przyspieszają prace.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć przeróżne pokrycia dachowe, blachy dachowe i trapezowe, blachodachówkę, okna oraz drzwi wejściowe, zewnętrzne i zewnętrzne, a także akcesoria dachowe.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę, w ramach której świadczymy bezpłatne doradztwo. Nie poniosą Państwo również kosztów za wycenę, dostarczenie materiału i wykonanie pokrycia dachowego. Cechuje nas precyzja i wieloletnie doświadczenie, przez co rozpoczęliśmy tworzenie własnych produktów. Umożliwi to szybszą realizację zamówień.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy.
Marki i specjalizacje
Pokrycia dachowe, dachy, rynny, dachy, krycie dachów, producent blachodachówki, producent blachodachowki, pokrycia dachowe, więźby dachowe, roboty dekarsko-blacharskie, okna, okna dachowe, blacha dachowa, blachy dachowe, producent blach dachowych, kompleksowe usługi dekarskie, drzwi, ciesielstwo, usługi dekarskie, dekarz, dekarstwo, krycie dachów, materiały dachowe, pokrycia dachowe, gont bitumiczny, papa, akcesoria dachowe, roboty dekarskie, producent pokryć dachowych, blacha trapezowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń