K.Grymi Profesjonalne Usługi Sprzątające Kamil Grymuła

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
26-652 Natalin 10 mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
537 539 778
Adres korespondencyjny
26-652 Natalin 10 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług porządkowych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Kamil Grymuła.
Produkty i usługi
Zakres naszych obowiązków obejmuje sprzątanie domów, sprzątanie biur, sprzątanie hal, czyszczenie dachów, czyszczenie elewacji, czyszczenie kostki brukowej, sprzątanie działeki ogrodów, a także pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Dodatkowo oferujemy sprzątanie garaży, strychów, piwnic, mycie okien i drzwi balkonowych, czyszczenie gresów i płytek, a także czyszczenie tarasów.

Do naszych zadań należy również koszenie trawników, wywóz drewna i złomu, wykonawstwo drobnych rozbiórek budowlanych, sprzątanie grobów, pranie przyczep kempingowych, a także sprzątanie po remontach i imprezach. Podejmujemy się również czyszczenia i malowania ogrodzeń, a także placów zabaw.

W okresie zimowym zapewniamy odśnieżanie i usuwanie lodu. Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Korzystamy też z wysokiej jakości środków czyszczących, które poradzą sobie z najtrudniejszym zabrudzeniem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Radom

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Karina1988
2019-07-10 21:50:31
Świetna firma, szybko, tanio i solidnie. Gorąco polecam, 100% zadowolenia z wykonanej usugi