Atestowane Szamba Betonowe Septic

Lider w produkcji i montażu szamb betonowych

Produkcja i montaż szamb
26-631 Owadów 22 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
662 885 810
Adres korespondencyjny
26-631 Owadów 22 mazowieckie

Informacje

O nas
Od początku ideą którą się kierowaliśmy to dostarczanie klientom zbiorników betonowych opartych na nowoczesnej technologii konstrukcyjno-budowlanej, ze sprawdzonych solidnych materiałów.

Celem "Septic" jest zapewnienie inwestorom dostępu do europejskich i światowych rozwiązań w sferze budowlanej. Dzięki temu, że każdy nasz Klient został otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu z nami firma "Septic" zdobyła miano jednego z większych dostawców zbiorników betonowych w Polsce.

Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa kosztorysu zbiorników betonowych wraz z transportem i darmowym montażem w doborze optymalnych rozwiązań. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt podzielimy się z Państwem fachową wiedzą, zapewnimy Państwu dostawę najwyższej jakości zbiorników obsługę w zakresie ich doboru, transportu i montażu.

Zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Firma Septic jest uznanym w Polsce producentem szamb betonowych i zbiorników żelbetowych. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą logistykę działającą na terenie całego kraju, dzięki temu dostarczamy zbiorniki w każde miejsce w Polsce od 2 do 7 dni od momentu zamówienia.W naszej ofercie klienci znajdą zamba betonowe, zbiorniki żelbetowe, zbiorniki na gnojowice, szamba dwukomorowe, szamba szczelne, zbiorniki betonowe na ścieki.Nasza siedziba znajduje się w Owadowie, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Od 1995 roku produkujemy wysokiej jakości wyroby żelbetonowe, w tym przede wszystkim szamba i zbiorniki, które znalazły uznanie wśród klientów nie tylko z Polski, ale także Słowacji, Czech, Litwy, Rosji, Węgier, Austrii czy Białorusi.

Nasze produkty wykonujemy z betonu na kruszywie dolomitowym, bardzo wysokiej klasy, gęsto zbrojonego i z podwójną warstwą izolbetu.

Wszystkie wyroby wychodzące z naszej fabryki posiadają pełną dokumentację zgodności z restrykcyjnymi normami szczelności, a także certyfikaty jakości i 5-letnią gwarancję użytkową. Dzięki posiadaniu certyfikatu EU (CE) nasze produkty bezproblemowo przechodzą inspekcję odbioru technicznego i mogą być ponownie wprowadzane na rynek przez pierwotnych nabywców.

W naszym asortymencie nasi klienci znajdą między innymi:
- żelbetonowe zbiorniki na ścieki butowe
- żelbetonowe zbiorniki na gnojowicę
- żelbetonowe zbiorniki na deszczówkę
- separatory tłuszczów
- żelbetonowe zbiorniki przeciwpożarowe
- betonowe szamba jednokomorowe od 4 do 12 tys. litrów
- betonowe szamba dwukomorowe od 7 do 12 tys. litrów
- betonowe szamba modułowe

Wszystkie z naszych wyrobów możemy wyposażyć równieżw dostosowane do potrzeb klienta włazy żeliwne najazdowe dla samochodów osobowych lub ciężarowych, a także czujniki napełnienia szamba oraz dłuższe kominy rewizyjne.

Nasza flota pojazdowa składa się z ponad 20 samochodów ciężarowych dostosowanych do sprawnego transportu i rozładunku produkowanych u nas zbiorników.

Specjalnie dla naszych klientów możemy wykonać montaż i pełne podłączenia naszego szamba w wykopie.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Owadowie oraz do wejścia na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe