Szamba Betonowe Pablox

Szamba betonowe u Ciebie nawet w ciągu 2 dni!

Produkcja i montaż szamb
26-660 Piastów 30a mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 909 606
Szamba Betonowe Pablox

Informacje

O nas
Od samego początku celem naszej firmy było dostarczanie do klientów nowoczesnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów zbiorników żelbetonowych do magazynowania wody deszczowej, gnojowicy oraz ścieków bytowych.

W Pablox System staramy się zapewnić naszym klientom sprawdzone i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które spełnią ich oczekiwania i potrzeby. Dlatego każdemu inwestorowi, który decyduje się na kontakt z nami zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

Zapewniamy, iż decydując się na nasze usługi klienci otrzymują darmowy i bardzo szczegółowy kosztorys zbiorników wraz z transportem i darmowym montażem.

Na wszelkie pytania chętnie udzielimy odpowiedzi podczas kontaktu bezpośredniego z naszym biurem w Piastowie.
Opis działalności
Jako Pablox System jest uznanym w Polsce producentem szamb betonowych i zbiorników żelbetowych. Posiadamy logistykę i transport działające na terenie całego kraju, dzięki którym możemy nasze wyroby dostarczać do 2 do 7 dni od momentu ich zamówienia. Nasza siedziba znajduje się w Piastowie, koło Radomia.
Produkty i usługi
W 2000 roku zajęliśmy się profesjonalną produkcją szamb i zbiorników żelbetonowych, które zaczęliśmy dostarczać do klientów z całej Polski, a także Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Litwy, czy Rosjo.

Przy wytwarzania naszych wyrobów korzystamy z wysokiej jakości betonów opartych na kruszywie dolomitowym, gęsto zbrojonych, plastikowanych i z podwójną warstwą izolbetu.

Dostarczane przez nas produkty posiadają wszelkie niezbędne atesty potwierdzające ich właściwości techniczne i izolacyjne. Są opatrzone również certyfikatem EU (CE), który pozwala na ich instalowanie we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Nie ma również problemów z ich odbiorem technicznym, czy późniejsza odsprzedażą. Udzielamy na nie 5-letniej gwarancji.

Nasz asortyment obejmuje między innymi:
- żelbetonowe zbiorniki na ścieki bytowe
- żelbetonowe zbiorniki na gnojowicę
- żelbetonowe zbiorniki na deszczówkę
- separatory tłuszczów
- żelbetonowe zbiorniki przeciwpożarowe
- betonowe szamba jednokomorowe od 4 do 12 tys. litrów
- betonowe szamba dwukomorowe od 7 do 12 tys. litrów
- betonowe szamba modułowe

Zakupione u nas produkty możemy wyposażyć we włazy żeliwne najazdowe dla samochodów osobowych lub ciężarówek, czujniki wypełnienia zbiornika oraz przedłużone kominy rewizyjne.

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów ciężarowych wyposażonych w HDS możemy dostarczać nasze wyroby na terenie całej Polski, bez żadnych przeszkód.

W Pablox System oferujemy również profesjonalny montaż i podłączenie w wykopie dostarczanych przez nasz zbiorników, a także budowę szam modułowych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe