PABLOX Wyroby Gumowe w Panoramie Firm

PABLOX Wyroby Gumowe

Producent wyrobów gumowych.

26-660 Piastów 30a, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  8:00 - 17:00
 2. wtorek:
  8:00 - 17:00
 3. środa:
  8:00 - 17:00
 4. czwartek:
  8:00 - 17:00
 5. piątek:
  8:00 - 17:00
 6. sobota:
  8:00 - 15:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Firma F.P.H.U. PABLOX powstała w 2008 roku od początku swojej działalności ukierunkowaliśmy się w branży gumowej. Wykonujemy wyroby gumowe i gumowo-metalowe z projektów lub wzorów dostarczonych przez klienta. Wykonujemy także własne projekty według zaleceń klienta.

O nas

Firma F.P.H.U. PABLOX powstała w 2008 roku od początku swojej działalności ukierunkowaliśmy się w branży gumowej. Posiadamy nowoczesny park maszynowy dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przez ten okres udało nam się nawiązać stałą współpracę z wieloma hurtowniami i firmami. Od początku ideą którą się kierowaliśmy to dostarczanie klientom wyrobów gumowych opartych na nowoczesnej technologii.

Celem PABLOX jest osiągnięcie zadowolenia Naszych Klientów. Dzięki temu, że każdy nasz Klient został otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu z nami firma PABLOX zdobyła miano jednego z większych dostawców wyrobów gumowych w Polsce.

Wykonujemy wyroby gumowe i gumowo-metalowe z projektów lub wzorów dostarczonych przez klienta. Wykonujemy także własne projekty według zaleceń klienta.

Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa wyceny skierowanych do nas zapytań ofertowych w bazie optymalnych rozwiązań.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt podzielimy się z Państwem fachową wiedzą, zapewnimy Państwu dostawę najwyższej jakości wyrobów gumowych.

Potrzebujesz detalu gumowego lub gumowo-metalowego zadzwoń do nas a zrobimy dla Ciebie kalkulację to nic nie kosztuję. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

Produkty i usługi

Oferujemy Państwu wyroby gumowe na bazie kauczuków:
- Kauczuk naturalny NR
- Kauczuk chloroprenowy CR
- Kauczuk etylenowo-propylenowy EPDM
- Kauczuk akrylowy ACM
- Kauczuk etylenowo-akrylowy AEM
- Kauczuk silikonowy VMQ

Właściwości wyrobów:
- olejoodporne
- chemoodporne
- zasadowoodporne
- kwasoodporne
- trudnopalne
- nie przewodzące prądu

Wykonujemy mieszanki w stopniu twardości od 25o do 95o ShA, czarne białe i kolorowe.

1. Wyroby formowe.
Wykonujemy wyroby formowe wszelakiego rodzaju, kształtu i zastosowania według wymagań klienta. Jesteśmy otwarci na produkcję jednostkową jak i seryjną.

2. Wyroby gumowo-metalowe.
Wykonujemy także łączenie gumy z metalem, plastikiem.

3. Wałki gumowe.
Zajmujemy się produkcją od podstaw wałków gumowych jak i ich regeneracją, stosowanych w co celów transportowych w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Augustów, Mońki, Chełm, Kwidzyn, Środa Śląska, Jaworzyna Śląska, Namysłów, Elbląg, Zabrze, Grodzisk Wielkopolski
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
guma, gumy, gumowe, gumowanie, uszczelki, uszczelka, osłony gumowe, produkty gumowe, gumowanie grzałek, wyroby gumowe, artykuły gumowe, węże gumowe, płyty gumowe, wałki gumowe, gumowanie wałków, gumowanie kół, koła gumowe, wyroby gumowo – metalowe, wyroby formowe, oblewanie gumą, dywaniki gumowe, podkłady gumowe, gumowo plastikowe, silikon, wyroby silikonowe

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
26-660 Piastów 30a, woj. mazowieckie