PABLOX Wyroby Gumowe w Panoramie Firm

PABLOX Wyroby Gumowe

Producent wyrobów gumowych.

26-660 Piastów 30a, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  8:00 - 17:00
 2. wtorek:
  8:00 - 17:00
 3. środa:
  8:00 - 17:00
 4. czwartek:
  8:00 - 17:00
 5. piątek:
  8:00 - 17:00
 6. sobota:
  8:00 - 15:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Firma F.P.H.U. PABLOX powstała w 2008 roku od początku swojej działalności ukierunkowaliśmy się w branży gumowej. Wykonujemy wyroby gumowe i gumowo-metalowe z projektów lub wzorów dostarczonych przez klienta. Wykonujemy także własne projekty według zaleceń klienta.

O nas

Firma F.P.H.U. PABLOX powstała w 2008 roku od początku swojej działalności ukierunkowaliśmy się w branży gumowej. Posiadamy nowoczesny park maszynowy dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przez ten okres udało nam się nawiązać stałą współpracę z wieloma hurtowniami i firmami. Od początku ideą którą się kierowaliśmy to dostarczanie klientom wyrobów gumowych opartych na nowoczesnej technologii.

Celem PABLOX jest osiągnięcie zadowolenia Naszych Klientów. Dzięki temu, że każdy nasz Klient został otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu z nami firma PABLOX zdobyła miano jednego z większych dostawców wyrobów gumowych w Polsce.

Wykonujemy wyroby gumowe i gumowo-metalowe z projektów lub wzorów dostarczonych przez klienta. Wykonujemy także własne projekty według zaleceń klienta.

Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa wyceny skierowanych do nas zapytań ofertowych w bazie optymalnych rozwiązań.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt podzielimy się z Państwem fachową wiedzą, zapewnimy Państwu dostawę najwyższej jakości wyrobów gumowych.

Potrzebujesz detalu gumowego lub gumowo-metalowego zadzwoń do nas a zrobimy dla Ciebie kalkulację to nic nie kosztuję. Zapraszamy do podjęcia współpracy.

Produkty i usługi

Oferujemy Państwu wyroby gumowe na bazie kauczuków:
- Kauczuk naturalny NR
- Kauczuk chloroprenowy CR
- Kauczuk etylenowo-propylenowy EPDM
- Kauczuk akrylowy ACM
- Kauczuk etylenowo-akrylowy AEM
- Kauczuk silikonowy VMQ

Właściwości wyrobów:
- olejoodporne
- chemoodporne
- zasadowoodporne
- kwasoodporne
- trudnopalne
- nie przewodzące prądu

Wykonujemy mieszanki w stopniu twardości od 25o do 95o ShA, czarne białe i kolorowe.

1. Wyroby formowe.
Wykonujemy wyroby formowe wszelakiego rodzaju, kształtu i zastosowania według wymagań klienta. Jesteśmy otwarci na produkcję jednostkową jak i seryjną.

2. Wyroby gumowo-metalowe.
Wykonujemy także łączenie gumy z metalem, plastikiem.

3. Wałki gumowe.
Zajmujemy się produkcją od podstaw wałków gumowych jak i ich regeneracją, stosowanych w co celów transportowych w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
26-660 Piastów 30a, woj. mazowieckie