"Szamba Betonowe" Pablox w Panoramie Firm

"Szamba Betonowe" Pablox

Szamba betonowe, montaż szamb.

26-660 Piastów 30a, woj. mazowieckie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  8:00 - 20:00
 2. wtorek:
  8:00 - 20:00
 3. środa:
  8:00 - 20:00
 4. czwartek:
  8:00 - 20:00
 5. piątek:
  8:00 - 20:00
 6. sobota:
  8:00 - 18:00
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Działamy na terenie całej Polski. Sprawdź nas! W naszej ofercie posiadamy: Szamba betonowe, zbiorniki żelbetowe, zbiorniki na gnojowice, szamba dwukomorowe, szamba szczelne, zbiorniki betonowe na ścieki. Firma Pablox System jest uznanym w Polsce producentem szamb betonowych i zbiorników żelbetowych. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą logistykę działającą na terenie całego kraju, dzięki temu dostarczamy zbiorniki w każde miejsce w POLSCE od dwóch do siedmiu dni od zamówienia.

O nas

Od początku ideą którą się kierowaliśmy to dostarczanie klientom zbiorników betonowych opartych na nowoczesnej technologii konstrukcyjno-budowlanej, ze sprawdzonych solidnych materiałów.
Celem Pablox System jest zapewnienie inwestorom dostępu do europejskich i światowych rozwiązań w sferze budowlanej. Dzięki temu, że każdy nasz Klient został otoczony w pełni profesjonalną i kompetentną obsługą na każdym etapie kontaktu z nami firma Pablox System zdobyła miano jednego z większych dostawców zbiorników betonowych w Polsce.
Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa kosztorysu zbiorników betonowych wraz z transportem i darmowym montażem w doborze optymalnych rozwiązań. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt podzielimy się z Państwem fachową wiedzą, zapewnimy Państwu dostawę najwyższej jakości zbiorników obsługę w zakresie ich doboru, transportu i montażu.

Zapraszamy do współpracy!

Szambo, Szamba, Szamba betonowe, Szambo betonowe, szamba betonowe szczelne, szamba dwukomorowe, szamba jednokomorowe, szamba trzy komorowe, zbiorniki żelbetowe, producent szamb betonowych, zbiornik na gnojówkę, zbiorniki na gnojówkę, zbiorniki na gnojowice, tanie szamba, studzienki, wodomierze, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki na ścieki, produkcja szamb, zbiornik betonowy. Transport HDS.

Nasi główni klienci

Szamba betonowe oraz zbiorniki żelbetowe kupili u nas:

- Zakłady Przetwórstwa Mięsnego
- Garbarnie
- Przetwórnie Owoców
- Urzędy Gmin
- Szkoły
- Domy Jednorodzinne

Marki i specjalizacje

Szambo, Szamba, Szamba betonowe, Szambo betonowe, szamba betonowe szczelne, szamba dwukomorowe, szamba jednokomorowe, szamba trzy komorowe, zbiorniki żelbetowe, producent szamb betonowych, zbiornik na gnojówkę, zbiorniki na gnojówkę, zbiorniki na gnojowice, tanie szamba, studzienki, wodomierze, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki na ścieki, produkcja szamb, zbiornik betonowy, HDS.

Produkty i usługi

Produkujemy zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na szambo, gnojówkę, gnojowicę, deszczówkę, oczka wodne, akwaria, zbiorniki na wodę.

- szamba betonowe jednokomorowe - producent szamb jednokomorowych
- szamba betonowe dwukomorowe - producent szamb dwukomorowych
- szamba betonowe wielokomorowe - producent szamb wielokomorowych
- zbiorniki do magazynowania wody (p.poż.) - zbiorniki na wodę, zbiorniki przeciwpożarowe
- zbiorniki żelbetowe - producent zbiorników żelbetowych
- zbiorniki betonowe - producent zbiorników betonowych
- zbiorniki na gnojówkę (gnojowice) - producent zbiorników nagnojówkę
- zbiorniki na deszczówkę - producent zbiorników na deszczówkę
- zbiornik na ścieki - producent zbiorników na ścieki

* Zbiorniki jednokomorowe:

- pojemność 4000 litrów wymiar /250 dł. x200 szer. x110 wys.
- pojemność 5000 litrów wymiar /250 dł. x200 szer. x135 wys.
- pojemność 6000 litrów wymiar /250 dł. x200 szer. x160 wys.
- pojemność 7000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x125 wys.
- pojemność 8000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer.x150 wys.
- pojemność 9000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x170 wys.
- pojemność 10000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x185 wys.
- pojemność 10000 NISKI litrów wymiar /350 dł. x240 szer. x165 wys.
- pojemność 12000 litrów wymiar /400 dł. x240 szer. x165 wys.

* Zbiorniki dwukomorowe:

- pojemność 7000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x125 wys.
- pojemność 8000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x150 wys.
- pojemność 9000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x170 wys.
- pojemność 10000 litrów wymiar /300 dł. x240 szer. x185 wys.
- pojemność 12000 litrów wymiar /400 dł. x240 szer. x165 wys.

Szambo, Szamba, Szamba betonowe, Szambo betonowe, szamba betonowe szczelne, szamba dwukomorowe, szamba jednokomorowe, szamba trzy komorowe, zbiorniki żelbetowe, producent szamb betonowych, zbiornik na gnojówkę, zbiorniki na gnojówkę, zbiorniki na gnojowice, tanie szamba, studzienki, wodomierze, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki naścieki, produkcja szamb, zbiornik betonowy. HDS.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Międzyrzecz, Lublin, Wieliczka, Łęczna, Wojcieszów, Garwolin, Kąty Wrocławskie, Świnoujście, Cieszyn, Sępólno Krajeńskie
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
szambo, szamba, szamba betonowe, szamba betonowe szczelne, szambo betonowe, szamba dwukomorowe, szamba jednokomorowe, szamba trzy komorowe, zbiorniki żelbetowe, producent szamb betonowych, zbiornik na gnojówkę, zbiorniki na gnojówkę, zbiorniki na gnojowice, tanie szamba, montaż szamb, zbiornik na deszczówkę, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na ścieki, produkcja szamb, zbiorniki betonowe, zbiorniki na szambo, szamba produkcja, producent szamb, szamba producent, szamba montaż, szamba z montażem, szamba ekologiczne, montaż szamb betonowych, szamba betonowe transport, transport szamb betonowych, szamba transport, transport szamb, szamba betonowe z przejściami szczelnymi, szamba betonowe tanio, producenci szamb, szamba betonowe z gwarancją, kosztorys zbiorników betonowych, tania szamba, transport hds, producent szamb jednokomorowych, producent szamb dwukomorowych, producent szamb wielokomorowych, szamba wielokomorowe, zbiorniki na wodę, zbiorniki przeciwpożarowe, studzienki, szamba betonowe dwukomorowe, jednokomorowe, produkcja i montaż szamb

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
26-660 Piastów 30a, woj. mazowieckie