Jerzy Adamczyk System-Gaz

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne usługi, najlepsi specjaliści

ul. Krasickiego 48, 26-640 Skaryszew mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
511 010 725
Adres korespondencyjny
ul. Krasickiego 48, 26-640 Skaryszew mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji wewnętrznych, przyłącz gazowych, wodnych oraz kanalizacyjnych. Tworzymy także izolacje fundamentów budynków i ogrodzeń. Oprócz tego świadczymy usługi minikoparką na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu instalacji grzewczych, wodnych i sanitarnych. Wykonujemy instalacje oraz przyłącza wodne, gazowe oraz kanalizacyjne, a także instalujemy najnowsze rozwiązania systemów solarnych

Zaprojektujemy i odpowiednio dobierzemy urządzenia wysokiej jakości, a także zadbamy o profesjonalne wykonanie instalacji. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia. Dzięki pracy i wiedzy naszego wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Świadczymy również usługi minikoparką o modelu JCB 8018, której maksymalna głębokość kopania wynosi 2,20 m. Szerokość koparki to zaledwie100 cm, dzięki czemu sprawdza się przy manewrowaniu w miejscach, gdzie potrzebny jest sprzęt o małych gabarytach oraz zwrotności.

Wykonujemy wykopy pod:
- fundamenty budynków i ogrodzeń,
- elektryczne,
- światłowodowe,
- wodne,
- kanalizacyjne,
- oczka wodne,
- izolacje fundamentów budynku,

Oprócz tego wykonujemy usługi przeprowadzania mediów za pomocą metody bezwykopowej, która pozwala na uniknięcie przeszkód oraz niepotrzebnych zniszczeń podczas wykonywania usługi.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż jego zadowolenie jest dla nasnajważniejsze. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w wykonywaną pracę zaskarbiło nam zaufanie szerokiego grona klientów.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Franciszek
2019-03-18 08:57:41
Solidna firma, wszystko w terminie, jestem zadowolony