Zakład Stolarski Bogusław Lenarczyk

Drewniane meble ogrodowe - stoły, huśtawki, altany

Meble ogrodowe
26-631 Wojciechów 63 mazowieckie
(1 review) napisz opinię
Zakład Stolarski Bogusław Lenarczyk
26-631 Wojciechów 63 mazowieckie
NIP
9481014077
Telefon
Zakład Stolarski Bogusław Lenarczyk

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Stolarski Bogusław Lenarczyk w Wojciechów
Zakład stolarski założony przez Bogusława Lenarczyka działa już od 1999 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wojciechowie, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją mebli ogrodowych. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.
Produkty i usługi
Aranżacja ogrodu to nie tylko nasadzenia nowych roślin, czy budowa skalniaków. Wykończenie przydomowej zieleni to również właściwy dobór małej architektury i mebli wypoczynkowych, dzięki którym możemy relaksować się wśród przyrody.

Prowadzony przez nas Zakład Stolarski zajmuje się produkcją najróżniejszych konstrukcji dla właścicieli ogrodów. Ponieważ lubimy nawiązywać do natury, korzystamy jedynie z litego drewna sosnowego i dębowego. Dobór gatunków nie jest przypadkowy, ponieważ drzewa te są niezwykle wytrzymałe na urazy mechaniczne, a jeśli je zaimpregnujemy, z łatwością zniosą kontakt z wilgocią i promieniami UV. Z nich wykonujemy:
- altany na zamówienie,
- komplety wypoczynkowe,
- huśtawki drewniane.

Produkujemy altany w sześcio- lub ośmiokącie. Konstrukcja podparta jest dodatkowo dwiema lub trzema otwartymi ściankami. Do wykonania stosujemy też ręcznie szlifowane i okrągłe słupy, które dodają jeszcze większego uroku całej budowli ogrodowej. Wolnostojące altany są dodatkowo pokryte podwójną warstwą lakierobejcy zewnętrznej, która chroni drewno, a jednocześnie podkreśla jego naturalne usłojenie. Dach konstrukcji jest równie solidny co jego podstawa. Wykańczamy go za pomocą gontu bitumicznego w kolorze wybranym przez Klienta. Następnie transportujemy altanę i montujemy ją na posesji zamawiającego.

Oprócz opisanej konstrukcji nasz zakład przyjmuje także zamówienia na produkcję mebli ogrodowych. Zazwyczaj są to stoły, ławki oraz krzesła. Wykonujemy je z dębu, a także topoli. Również te konstrukcje z naturalnego surowca zabezpieczamy lakierobejcą.

Zachęcamy do podjęcia współpracy - Zakład Stolarski z Wojciechowa.
Zasięg działania
Firma Zakład Stolarski Bogusław Lenarczyk z lokalizacji: Wojciechów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(1 review) napisz opinię
K
Karolina
Polecam serdecznie Pana Bogusława Lenarczyka, bo to świetny stolarz, który ma rękę do obróbki drewna! Wykonał dla nas cudowny zestaw ze stołem i krzesłami do ogrodu. To solidne meble z drewna litego, z dodatkową warstwą ochronną.