Miwed PW Michał Wiedeńczyk

Oferujemy skup i sprzedaż skóry surowej bydlęcej

Skóry naturalne i sztuczne
26-652 Zakrzew-Kolonia 134 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Miwed PW Michał Wiedeńczyk

Informacje

Opis działalności
W Miwed już od 2007 roku zajmujemy się skupem i sprzedażą skór surowych bydlęcych o konserwacji mokro-solonej pochodzenia polskiego. Nasza siedziba mieści się w miejscowości Zakrzew-Kolonia na terenie województwa mazowieckiego, a założycielem jest Michał Wiedeńczyk. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Miwed działamy prężnie na rynku już od niemal półtorej dekady. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i skupem surowych skór bydlęcych. Dzięki rozległej edukacji i doświadczenia naszej kadry w zawodzie. Tradycje i umiejętności w branży skórzanej są u nas przekazywane w rodzinie z pokolenia na pokolenie już od 1992 roku.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie skóry pochodzenia polskiego. Są one konserwowane na sposób mokro-solony. Posiadamy między innymi:

- skóry z bydła dorosłego (krowa),
- skóry z bydła młodego (byk, jałówka),
- skóry z łbów bydlęcych,
- skóry z cieląt.

Na naszym wyposażeniu są również specjalnie przystosowane do transportu skór chłodzone pojazdy ciężarowe. Operujemy na terenie całej Polski, a dostarczane przez nas skóry wykorzystywane są w różnych odnogach przemysłu skórzanego do produkcji między innymi galanterii skórzanej, butów i innych artykułów skórzanych.

Zapraszamy serdecznie do wizyty na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo więcej szczegółów na temat oferty.Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń