Wiejskie smaki Jagoda Szostek

Producent wyśmienitego mięsa, wędlin i drobiu

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
26-640 Zalesie 50 mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
537 700 607
Wiejskie smaki Jagoda Szostek

Informacje

Opis działalności
Wiejskie smaki to producent mięsa, wędlin i drobiu. Nasz zakład mieści się w Zalesiu w województwie mazowieckim. Właścicielką firmy jest Jagoda Szostek. Zachowujemy stałą dostępność świeżych produktów i natychmiastową dostawę.
Produkty i usługi
Zależy Ci na wyśmienitym aromacie i niezapomnianym smaku zakupionego mięsa? Wiejskie smaki jest miejscem, w którym uzyskujemy najlepsze wyroby! Do naszych produktów nie dodajemy żadnych konserwantów i polepszaczy smaku. Sprzedawane przez nas mięso, drób i wędliny są zawsze świeże i soczyste.

Naszej hurtowni zaufały już dziesiątki Klientów. Regularnie realizujemy dostawy do największych w Polsce sklepów, restauracji i innych firm gastronomicznych. Proponowane przez nas mięsa i wyroby garmażeryjne podbiły serca konsumentów w całym kraju! Utrzymujemy stałą dostępność produktów. Z nami masz gwarancję, że w Twoim sklepie nigdy nie zabraknie przepysznego mięsa!

W asortymencie naszej hurtowni znajdziesz między innymi takie produkty jak:

- mięso wołowe,
- mięso wieprzowe,
- schab wędzony,
- łopatka,
- karkówka,
- golonka,
- boczek,
- szynka.

Produkowane przez nas wędliny są w pełni ekologiczne! Koniecznie przekonaj się o jakości smaku oferowanych przez nas wyrobów mięsnych. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz zakład w Zalesiu osobiście. Czekamy na Twoje zgłoszenia!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
białobrzeski, Radom

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Klaudia
Mięso z tej firmy jest wyśmienite i naturalne. Moi klienci zawsze je zachwalają.
F
Fryderyk
Prowadzę restaurację i nie mogę pozwolić sobie na eksperymenty. Muszę mieć pewność, że produkty będą najwyższej jakości i świeże. Zamawiam już od kilku lat mięso z tej firmy i nigdy się nie zawiodłem.