Wiejskie smaki Jagoda Szostek

Producent naturalnych wędlin

26-640 Zalesie 50 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
537 700 607
Wiejskie smaki Jagoda Szostek

Informacje

Opis działalności
Hurtownia Wiejskie Smaki, której właścicielką jest jagoda Szostek, oferuje swoim Klientom naturalne mięsa, wędliny oraz drób. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Zalesiu, na terenie województwa mazowieckiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż mięsa i wyrobów garmażeryjnych. Stawiamy na wysoką jakość produktów spożywczych, dlatego też korzystamy wyłącznie z naturalnych przypraw i ziół. W dobie złej jakości produktów chcemy, aby nasi Klienci zachwycali się smakiem oraz aromatem naturalnych wędlin i nie tylko.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- mięso wieprzowe,
- mięso wołowe,
- schab wędzony,
- łopatka,
- golonka,
- szynka,
- boczek.

Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować dostawy do lokali gastronomicznych, małych i dużych sklepów spożywczych i innych. Zapewniamy naszym Klientom natychmiastową dostawę świeżych produktów.

Nasze tradycyjne sami zachwyciły już wielu Klientów, a ekologiczna produkcja wybierana jest przez coraz większą liczbę osób. Gwarantujemy najwyższą jakość proponowanych produktów. Satysfakcja Klientów jest dla nas wyjątkowo ważna, dlatego też nie korzystamy z antybiotyków i innych polepszaczy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Wiejskie Smaki.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
białobrzeski, Radom

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń