Ets Sp. z o.o.

Wysokiej jakości części do przyczep, naczep i nadwozi samochodów ciężarowych

Zabudowy nadwozi samochodowych
ul. Stalowa 9, 02-739 Żelków-Kolonia mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ets Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Ets działamy na rynku już od 2015 roku. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą wysokiej jakości części motoryzacyjnych do przyczep, naczep oraz nadwozi samochodów ciężarowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Siedlcach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Ets od pół dekady zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości części motoryzacyjnych. Posiadamy głównie takie kategorie produktów jak części do przyczep, naczep i nadwozi samochodów ciężarowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy kompleksowy i różnorodny asortyment produktów, obejmujący wyroby najlepszych krajowych i zagranicznych producentów.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny oraz rzetelną i fachową obsługę, co zaowocowało szerokim gronem zaufanych odbiorców i współpracowników.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi:

- zabudowy naczep,
- plandeki,
- zabudowania plandeki,
- pasy transportowe,
- napinacze,
- oczka,
- chwytaki,
- listwy mocowania ładunku.

Wszystkie nasze artykuły pochodzą od sprawdzonych, znanych nam producentów. Jest to gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa nie tylko towaru, ale również uczestników ruchu drogowego.

Proponowane przez nas części do przyczep i naczep oraz inne systemy umożliwiające mocowanie i zabezpieczanie ładunków to jakość, która z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tylko u nas znajdziecie Państwa części do każdej przyczepy, naczepy i nadwozia samochodu ciężarowego w najlepszych cenach. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
garwoliński, łukowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Siedlce, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Ets,
haki,