Carsland Naprawa Skrzyń Biegów Łukasz Łastowski

Naprawa i regeneracja skrzyń biegów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
08-112 Ciosny 22 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
08-112 Ciosny 22 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Carsland to miejsce, w którym profesjonalnie naprawimy skrzynię biegów w samochodach osobowych, dostawczych lub busach. Warsztat samochodowy prowadzony jest przez Łukasza Łastowskiego w Ciosnach, w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Nasza ekipa to certyfikowani mechanicy, którzy przez lata pracy w branży motoryzacyjnej naprawili już 1900 skrzyń biegów i przejrzeli 225 000 zębatek. Liczba wciąż rośnie, a my zdobywamy coraz więcej zadowolonych Klientów.

Ponieważ dbamy o Państwa czas i pieniądze dostosowujemy naszą usługą do potrzeb rynku. Przede wszystkim oferujemy serwis i regenerację skrzyni biegów manualnych i półautomatycznych. Naprawa pozwala zaoszczędzić duże pieniądze na kupno nowej części. Ponadto jesteśmy dostępni dla naszych Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Prawidłowa praca skrzyni biegów zależy przede wszystkim od regularnej wymiany oleju. Dzięki temu możemy zapewnić samochodowi niskie tarcie, dobre smarowanie i odpowiednią temperaturę elementów skrzyni biegów.

W naszym warsztacie serwisujemy:

- skrzynie biegów Renault,
- skrzynie biegów Opel,
- skrzynie biegów Iveco,
- skrzynie biegów Peugeot,
- skrzynie biegów Fiat,
- skrzynie biegów Citroen.

Łożyska, z których korzystamy, są bardzo często używane w naprawach lub pierwszym montażu. Posiadamy oryginalne części ASO i łożyska TIMKEN, FAG, NSK, SKF, SNR, INA, NTN, KOYO.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z naszym serwisem Carsland z Ciosny. Zawsze wykonujemy wstępną wycenę naprawy. Jesteśmy precyzyjni i terminowo realizujemy nasze zadania. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Adam.S
Popieram poprzednika super naprawa skrzyni do ducato 3.0 hdi naprawa trwała 2.5h. Polecam pana Łukasza Łastowskiego i firmę Carsland.
N
nowak.d
Super organizacja pracy wszystkie części na miejscu i naprawa od ręki w przystępnej cenie. Polecam Carsland pana Łukasza i naprawe skrzyni u niego.