Świderek Zakład Studniarski Izdebski M

Studnie
08-114 Dąbrówka Stara 74 mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(5)
Telefon
608 046 239

Informacje

Studnie to branża, w której Świderek Zakład Studniarski Izdebski M prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Dąbrówka Stara w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Świderek Zakład Studniarski Izdebski M poprzez email: ewelina.gdula93@o2.pl lub telefon: 608 046 239 .
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Świderek Zakład Studniarski Izdebski M.

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
P
Piotr
Z firmą byłem umówiony dzisiaj na termin. Termin przez szefa potwierdzony. Biorę dzień wolnego, a ich nie ma. Dzwonie, nie odbierają. Powielu próbach i godzinach odbiera i mówi że się nie wyrobi... Brak słów. Nieospowiedzialny i nierzetelny. Szczerze odradzam, szkoda nerwów.
Z
N
K
Zawiedziony niedoszły klient
Szczerze odradzam. Nie słowny, nieterminowy oraz niegrzeczny w stosunku do klienta. Zmarnował mi trzy tygodnie po czym kazał mi szyjący nowej firmy.
K
klient
jedna gwiazdka to za duzo bez-na-dzie-ja!!!
P
poszkodowany
nie dosc ze sie spoznili 2 tygodnie z robota to jeszcze spier.... wszystko i druga ekipa musiala poprawiac!!! nie polecam
N
nieznany
młoda ale doświadczona ekipa. studnia wykonana bardzo dobrze.Polecam.
M
S
Marcin Sojchta
studnia wykonana od A do Z z podłączeniem wszystko estetycznie zrobione.Polecam
J
K
Jan Karczmarek
tanio i szybko, studnia w 1dzien, super robota
K
L
kazimierz lewandowski
robota wykonana super. gorąco polecam 100% satysfakcji
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.