Rustikal PPHU Stanisław Kaczorowski

Tworzymy stylowe meble na zamówienie

Stolarze
09-200 Gorzewo 31a mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Rustikal PPHU Stanisław Kaczorowski
09-200 Gorzewo 31a mazowieckie
NIP
7760002190
Telefon
Rustikal PPHU Stanisław Kaczorowski

Informacje

Opis działalności firmy Rustikal PPHU Stanisław Kaczorowski w Gorzewo
Firma Rustikal ma swoją siedzibę w Gorzewie, na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy duże doświadczenie branżowe, gdyż działamy na rynku już od 1983 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą mebli. Oferujemy Państwu zarówno meble gotowe, jak i wykonane na indywidualny wymiar, na dokładne zamówienie. Tworzymy meble klasyczne oraz nowoczesne, dopasowane do Państwa oczekiwań.

Służymy fachowym doradztwem podczas planowania zabudowy kuchennej, garderoby i innych. W ofercie posiadamy szereg nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają organizację przestrzeni w szafach tak, by w pełni wykorzystać ich pojemność.

Oferujemy Państwu meble drewniane oraz tapicerowane. Wszystkie z nich wykonujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Nasze realizacje są idealnie dopracowane zarówno pod względem stylistycznym, jak i użytkowym.

W sprzedaży posiadamy:

- meble kuchenne,
- meble pokojowe,
- meble do sypialni,
- meble do pokoju dziecięcego,
- meble do pokoju nastolatka,
- meble do garderoby,
- artykuły dekoracyjne.

Znajdą Państwo u nas meble skrzyniowe, stoły i krzesła, materace i stelaże. Wykonamy dla Państwa także meble nietypowe. Dzięki kadrze wykwalifikowanych pracowników sprawnie zrealizujemy nawet skomplikowane projekty.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Oferujemy Państwu również możliwość dowozu mebli we wskazane miejsce.

Meble wykonujemy profesjonalnie, z ogromną precyzją, przestrzegamy wszystkich terminów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba Rustikal mieści się w Gorzewie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Rustikal PPHU Stanisław Kaczorowski z lokalizacji: Gorzewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń