Agro Serwis Łukasz Tyburski

Sprzedaż i montaż wyposażenia do obór

Serwis sprzętu rolniczego
ul. Płocka 11, 09-213 Lelice mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 981 203
Adres korespondencyjny
ul. Płocka 11, 09-213 Lelice mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Agro Serwis to firma znajdująca się w Lelicach, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Łukasz Tyburski. Działamy nieprzerwanie od 2015 roku. Głównym profilem naszej działalności jest profesjonalny montaż, serwis i sprzedaż urządzeń niezbędnych do hodowli bydła i produkcji mleka. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Produkty i usługi
W Agro Serwis zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą urządzeń rolniczych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży dlatego też, z chęcią pomagamy naszym klientom przy wyborze odpowiednich produktów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

Oferujemy:
- schładzalniki do mleka
- stacje żywienia
- dojarki rurociągowe
- zgarniacze obornika
- wygrodzenia do obór uwięziowych i wolnostanowiskowych

Ponadto w sprzedaży mamy artykuły niezbędne do utrzymanie czystości i prawidłowego przebiegu produkcji jak i pozyskiwania mleka, takie jak:
- chemia
- przewody mleczne
- gumy strzykowe
- pulsatory
- kosmetyki dla zwierząt

Dodatkowo zajmujemy się montażem wszystkich urządzeń oraz modernizacją i rozbudową istniejących systemów. Uposażamy hale udojowe różnej wielkości i z rożnym wyposażeniem.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami maszyn i akcesoriów. Głównym naszym dostawcą jest firma Delaval. Zatrudniamy także doświadczonych pracowników, którzy sprawnie i solidnie realizują wszystkie zamówienia.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz możliwość dłuższej współpracy. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Zachęcamy do kontaktu lub do odwiedzenia siedziby firmy Agro Serwis w Lelicach.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.

Marki i specjalizacje
Oferujemy wszystkie produkty znanej firmy na całym świecie tj delaval .W ofercie mamy zarówno produkty nowe jak i używane w atrakcyjnych cenach i dobrej jakości
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe