Fiz-Med Sp. z o.o. Centrum Rehabilitacji Leczniczej i Neurologicznej Nzoz

Profesjonalne centrum rehabilitacji

Rehabilitacja
ul. Narutowicza 17a, 09-200 Sierpc mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fiz-Med Sp. z o.o. Centrum Rehabilitacji Leczniczej i Neurologicznej Nzoz

Informacje

Opis działalności
Centrum rehabilitacji leczniczej i neurologicznej Fiz-Med Sp. z o.o. znajduje się w Sierpcu, na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 24 2752822!
Produkty i usługi
Działamy na terenie Sierpca i powiatu sierpeckiego od 1968 roku.

Po przekształceniu w 1999 roku nasza firma aktywnie funkcjonuje i od 2000 roku działamy w ramach kontraktu z NFZ. Jesteśmy największą poradnią rehabilitacyjną w mieście oraz powiecie sierpeckim świadczącą działalność o charakterze specjalistycznym (poradnia rehabilitacyjna, neurologiczna i gabinety fizjoterapii) na podstawie umowy z Mazowieckim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Warszawie.

W naszej placówce pracuje doświadczona kadra lekarzy i fizjoterapeutów. Są to osoby z pasją, które stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w szkoleniach wewnętrznych, kursach czy konferencjach.

W naszej poradni prowadzimy rehabilitację dorosłych, jak i dzieci, które mogą skorzystać z niej w ramach kontraktu NFZ. Rehabilitacja odbywa się w systemie indywidualnym i łączonym. Pacjent ma możliwość wykupienia pojedynczych zajęć lub odpowiedniego cyklu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń