Staropolska Strzecha Masarnia

Wędliny tradycyjne

ul. Wróblewskiego 2, 09-200 Sierpc mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Staropolska Strzecha Masarnia

Informacje

Opis działalności
Masarnia Staropolska Strzecha zlokalizowana jest w Sierpcu, w województwie mazowieckim. Działa ona od 2007 roku. Firma prowadzi 3 sklepy w Płocku, 2 w Sierpcu i 1 w Warszawie. W stolicy znajdują się dodatkowo 2 sklepy patronackie.
Produkty i usługi
W naszej szerokiej ofercie można znaleźć szeroki wybór produktów mięsnych. W czasie produkcji wykorzystujemy świeże mięso wołowe i wieprzowe, a także starannie dobrane przyprawy, w tym sól, ziele angielskie oraz czosnek i pieprz. Wykorzystujemy również igliwie jałowca, dym z palonego drewna buku i olchy, co sprawia, że nasze wyroby nie mają sobie równych.

Do wysokiej jakości firmowych wyrobów przyczynia się też nieustanny nadzór nad produkcją i dbanie o przestrzeganie przepisów sanitarnych. Dzięki temu w ręce naszych klientów trafiają najlepsze wyroby podrobowe, wędliny i szynki oraz kiełbasy. Bardzo dobrze smakują na kanapkach i nadają się do przygotowywania przystawek. Wiele z nich najlepiej smakuje na ciepło.

W ofercie mamy wszelkiego rodzaju wyroby wędliniarskie. Nasza oferta to między innymi:
- kiełbasa krakowska,
- biała kiełbasa,
- parówki,
- kabanosy,
- boczek surowy,
- bekon,
- boczek pieczony,
- schab pieczony,
- polędwica łososiowa.

Miłośnikom dobrego jedzenia szczególnie polecamy krakowską suchą, kiełbasę żywiecką i szynkę chłopską oraz wołową. Nie zabraknie u nas też polędwicy staropolskiej. Na klientów czeka również kiełbasa kasztelańska, kiełbasa sierpecka i kiełbasa parówkowa oraz szynka wędzona w siatce. Uzupełnienie oferty to pasztetowa, salceson i kaszanka, w tym kaszanka z kaszą gryczaną i kaszanka przygotowana z myślą o grillowaniu.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty masarni Staropolska Strzecha.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń