Mable "Domus" Wanda Grodecka

Meble
ul. Chopina 122B, 96-503 Sochaczew mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Meble. Mable "Domus" Wanda Grodecka ma swoją siedzibę w miejscowości Sochaczew w województwie mazowieckim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Mable "Domus" Wanda Grodecka poprzez email: domussochaczew@op.pl lub telefon: (46) 86... .
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Mable "Domus" Wanda Grodecka. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Chopina 122B, 96-503 Sochaczew.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 52.25353N, 20.27416E. [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Mable "Domus" Wanda Grodecka. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Z
W
klient z Warszawy
fatalny sklep jak i fałszywe osoby sprzedające kiczowate meble
E
I
M
Ewa I Marek Tulibaccy
Super Salon, jestem z Warszawy i nie spotkałam się z tak miłą i fachową obsługą. Rodzinna, serdeczna atmosfera, super rady. Kupiliśmy z Mężem za poradą miłych Pań z salonu prześliczne meble w dobrej cenie, stół Boski, kanapa super wygodna, każdy nam zazdrości Polecam.!!
R
Renata
Ocena bardo wysoka, szczególnie dla Właścicielki!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.