Metamorfoza. Zakład fryzjerski. M. Zobaczyńska

Specjalizujemy się w pielęgnacji włosów i wykonywaniu fryzur okolicznościowych

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Narutowicza 1a, 96-500 Sochaczew mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Metamorfoza. Zakład fryzjerski. M. Zobaczyńska

Informacje

Opis działalności
Zakład fryzjerski Metamorfoza znajduje się w Sochaczewie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2004 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług fryzjerskich. Ofertę kierujemy zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Właścicielką jest Małgorzata Zobaczyńska.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług fryzjerskich. Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Oferujemy farbowanie włosów, stylizowanie włosów, baleyage, czesanie, cięcie damskie i męskie, rozjaśniane włosów, a także strzyżenie męskie. Dodatkowo specjalizujemy się w upięciach okolicznościowych, między innymi fryzurach ślubnych i studniówkowych.

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w branży fryzjerskiej. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, co pozwala nam na wielozadaniowość. Korzystamy z wysokiej jakości farb i kosmetyków do włosów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Specjalizujemy się też w przedłużaniu włosów, co jest niesłabnącym trendem wśród młodych dziewczyn i kobiet. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu z efektu końcowego. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, sochaczewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń