PPHU Multi-Plast Edyta Jędrzejewska

Specjalizujemy się w produkcji spojlerów i akcesoriów samochodowych

Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych
96-513 Stary Dębsk 3b mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 652 267
Adres korespondencyjny
96-513 Stary Dębsk 3b mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Multi-Plast znajduje się w Starym Dębsku. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Zajmujemy się produkcją spojlerów samochodowych. Właścicielką jest Edyta Jędrzejewska.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja spojlerów do samochodów ciężarowych. 20-letnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm, które działają, np. w branży transportowej.

Oferujemy spojlery do samochodów ciężarowych, owiewki do samochodów ciężarowych, zabudowy międzyosiowe, rury na kabinę do samochodów ciężarowych, błotniki do samochodów, a także zderzaki do samochodów ciężarowych.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są różnego rodzaju akcesoria i części. Proponujemy lampy i reflektory do ciężarówek, w tym m.in. lamp obrysowe czy lampy pozycyjne, części tuningowe do ciężarówek, orurowanie do samochodów ciężarowych, nadkola TIR, zderzaki do samochodów ciężarowych oraz owiewki TIR.

Wszystkie nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów i komponentów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów oraz dostawców. Dzięki temu możemy zapewnić ich wytrzymałość.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń