Top-Trans Grzegorz Sitek

Przewozimy kontenery morskie do wielu portów

Transport samochodowy
96-515 Topołowa 83 mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Top-Trans Grzegorz Sitek

Informacje

Opis działalności
Firma Top-Trans powstała w 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Topołowej, na ternie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Grzegorz Sitek.
Produkty i usługi
Mamy duże doświadczenie w transportowaniu towarów. Wyspecjalizowaliśmy się w przewozie kontenerów morskich. Ich specyfiką jest to, że są duże i ciężkie. Trzeba nabrać wprawy, by w szybki i precyzyjny sposób się z nimi obchodzić. Dodatkowo posiadamy także odpowiednio przygotowane pojazdy. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie przewieźć kontenery, jakie sobie Państwo zażyczą.

Prowadzimy transport takich różnego rodzaju kontenerów morskich. Są to takie typy jak:

- 1X20,
- 2X20,
- 1X40,
- 1X45.

Wozimy konstrukcje do portów w: Hamburgu, Bremerhaven, Rotterdamie, Gdyni i Gdańsku. Zapewniamy, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach. Zawsze w terminie dowieziemy zamówione towary.

Prowadzimy transport kontenerów HDS, co oznacza, że na samochodzie zamontowany został specjalny dźwig, dzięki któremu samodzielnie możemy załadować oraz rozładować zamówienie.

Zatrudniamy doświadczonych kierowców znających się na specyfice naszej branży.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Michalina
Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. To konkretni fachowcy mający dokładnie sprecyzowane usługi, których się trzymają.
I
Irek
Zawsze można liczyć na tych ludzi. Ostatnio wypadł nam nieoczekiwany transport kontenerów do Hamburga. Nie odmówili, tylko podjęli się zadania.