Top-Trans Grzegorz Sitek

Wozimy kontenery morskie za granicę

Transport międzynarodowy
96-515 Topołowa 83 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Top-Trans Grzegorz Sitek

Informacje

Opis działalności
Firmę Top-Trans znaleźć można w Topołowej, na terenie województwa mazowieckiego. W 2011 roku rozpoczęliśmy świadczyć usługi. Właścicielem jest Grzegorz Sitek.
Produkty i usługi
Od wielu lat prowadzimy usługi dotyczące transportu po Polsce i za granicą. W ramach przewozów międzynarodowych kierujemy się głównie do najważniejszych portów w Europie. Prowadzimy transport kontenerów morskich, skąd też kierunki naszych podróży.

Aby wykonywać takie czynności, posiadamy odpowiednio przygotowane pojazdy. Sprawia to, że typ kontenerów nie jest dla nas żadnym problemem. Przewozimy kontenery:

- 1X20,
- 2X20,
- 1X40,
- 1X45.

Podejmujemy się transportu do: Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamu, Gdyni i Gdańska. Zawsze dokładamy wszelkich sił, by zagwarantować usługi na najwyższym poziomie oraz w konkurencyjnych cenach. Dotrzymujemy wcześniej uzgodnionych terminów.

Dodatkowo nasze pojazdy wyposażone są w system HDS. Jest to specjalnie zamontowany dźwig, który umożliwia swobodny samodzielny rozładunek i załadunek zamówienia. Zwłaszcza że pracują u nas jedynie doświadczeni kierowcy doskonale orientujący się w naszej branży.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń