Trans-Lot Bartłomiej Wylot

Terminowy przewóz towarów w kraju i w Europie

Transport samochodowy
96-520 Wołyńskie 9 mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
667 231 790
Trans-Lot Bartłomiej Wylot

Informacje

Opis działalności
Bartłomiej Wylot jest właścicielem firmy Trans-Lot, która zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym, a jej siedziba znajduje się w Wołyńskiem, w województwie mazowieckim. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Trans-Lot to firma, która oferuje Państwu usługi transportowe na terenie kraju i za granicą z wykorzystaniem doskonale przystosowanych do tego samochodów. Nasz tabor pojazdów składa się z ciężarówek, przyczep plandekowych i pojazdów dostawczych. Nasi spedytorzy oraz logistycy są odpowiedzialni za sprawny oraz terminowy przewóz towarów. Rodzaj pojazdu dostosowujemy zawsze do ilości transportowanego ładunku, wyznaczonej trasy oraz przepisów prawnych dotyczących warunków, w jakich muszą być przewożone różnego rodzaju towary. Dzięki temu naszym Klientom może zapewnić atrakcyjne ceny usług, wynikające z wykorzystania odpowiedniego środka transportu, maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pojeździe oraz dowóz ładunków na czas. Realizujemy:
- transport plandekowy,
- transport drobnicowy,
- transport dużych ładunków.

Posiadamy niezbędne zezwolenia i certyfikaty na przewóz ładunków. Pojazdy wyposażone w system GPS są gwarancją dostarczenia produktów w miejsce wyznaczone przez Klienta w każdym miejscu w kraju i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Trans-Lot w Wołyńskiem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adela
Firma jest profesjonalna i zapewnia terminowy przewóz ładunków. Dba o powierzone im mienie. Na każdą trasę mają przygotowane odpowiednie dokumenty, więc mam pewność, że żadna kontrola nie opóźni dostawy.
M
Maurycy
Polecam ich usługi transportowe. Znają się na naprawdę szybkim dostarczeniu towaru. Zawsze docierają na czas i nie mają problemu ze znalezieniem lokalizacji hali magazynowej. Kierowcy pomagają w sprawnym rozładunku towaru, polecam.