Trans-Lot Bartłomiej Wylot

Zabezpieczamy każdy ładunek i na czas docieramy z towarem

Transport międzynarodowy
96-520 Wołyńskie 9 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
667 231 790
Trans-Lot Bartłomiej Wylot

Informacje

Opis działalności
Firma Trans-Lot należy do Bartłomieja Wylota, a jej siedzibą jest Wołyńskie, w województwie mazowieckim. Oferujemy Państwu terminowy transport towarów za pomocą pojazdów ciężarowych na terenie kraju i za granicą.
Produkty i usługi
Trans-Lot świadczy usługi transportu na terenie całej Europy. Dowozimy ładunki za pomocą samochodów dostawczych oraz ciężarowych zapewniając im bezpieczeństwo podczas przejazdu. Każdy towar jest odpowiednio zabezpieczony, za nim wyruszymy w trasę. O płynność dostawy towaru dba kadra spedytorów oraz logistyków, którzy zajmują się ustaleniem najkrótszej trasy oraz odpowiednim rozładunkiem towaru w siedzibie Klienta. Pojazdy są wspomagane systemem GPS, który znacznie ułatwia znalezienie lokalizacji podanej przez Klienta nawet za granicą. Oferujemy Państwu:
- transport plandekowy,
- transport drobnicowy,
- transport dużych ładunków.

Terminowa dostawa towarów to także wynik regularnych przeglądów pojazdów, który są bezawaryjne i nie powodują przestojów w trasie. Chcąc zapewnić Państwu korzystne ceny za usługi, dostosowujemy środek transportu oraz jego moc spalania do długości trasy, a także do rodzaju ładunku, który transportujemy. Plandeki chronią każdy towar przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Zapraszamy dokontaktu z firmą Trans-Lot w Wołyńskiem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń