Grabek Marek Grabowski

Wysokiej jakości rolety, żaluzje oraz moskitiery.

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
08-330 Chruszczewka Włościańska 16 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 298 55 08
Grabek Marek Grabowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy GRABEK znajduje się w miejscowości Chruszczewka Włościańska, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w sprzedaży rolet okiennych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2013 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marek Grabowski.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Grabek jest sprzedaż oraz montaż osłon okiennych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi żaluzje - fasadowe, drewniane oraz aluminiowe. Możemy także zaproponować wysokiej jakości moskitiery do okien i drzwi, które chronią wnętrze przed owadami. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż rolet. Dysponujemy roletami materiałowymi. W sprzedaży mamy rolety okienne oraz rolety balkonowe.

Oferujemy także:
- rolety zaciemniające,
- rolety na drzwi,
- rolety z prowadnicami,
- rolety biurowe,
- rolety przeciwsłoneczne.

Sporym zaintersowaniem wśród naszych Klientów cieszą się rolety dzień-noc. Nasza oferta obejmuje także roletki materiałowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo zasłony okienne w różnych kolorach oraz wzorach. Uzupełnienie oferty stanowią osłony przeciwsłoneczne.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Grabek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń