Eltech-Klim Klimatyzacja Wentylacja Krzysztof Kietliński

Serwis i instalacja klimatyzacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
08-311 Wojewódki Dolne 37 mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 628 483
Adres korespondencyjny
08-311 Wojewódki Dolne 37 mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Eltech-Klim to przedsiębiorstwo specjalizujące się w montażu i serwisie klimatyzacji. Właścicielem firmy jest Krzysztof Kietliński. Swój zakład prowadzi już od 2009 roku w Wojewódkach Dolnych w województwie mazowieckim.
Produkty i usługi
Przyjazne dla otoczenia środowisko jest głównym założeniem firmy Krzysztofa Kietlińskiego. Właściciel doskonale wie, jak wiele razy klimatyzacja pozwoliłaby nam w pełni funkcjonować. Zarówno latem, jak i zimną wentylatory są w stanie utrzymać przyjemną temperaturę.

Jednak długotrwałe użytkowanie sprzętu może prowadzić do jego awarii. Eltech-Klim to przedsiębiorstwo, które błyskawicznie zdiagnozuje problem i go usunie. Dzięki specjalistycznym urządzeniom do wykonywania pomiarów firma może w szybkim czasie przywrócić klimatyzację do sprawności. Dodatkowo, jeśli nie posiadają Państwo jeszcze klimatyzatorów, zakład proponuje montaż najnowocześniejszych urządzeń. Wysoka technologia sprzętu pozwoli na ochłodzenie pomieszczenia w ciągu kilku sekund.

Przez nieustanny rozwój, firma zyskuje nowych partnerów biznesowych. Aktualnie, wśród nich mogą Państwo znaleźć między innymi:

- Johnsons Control,
- Remak,
- Dospel,
- Daikin,
- El-Piast,
- LG,
- Siemens,
- Samsung.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o ofercie. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń