Paweł Przybylski Gospodarstwo Szkółkarsko-Ogrodnicze

Szkółka Roślin Ozdobnych - drzewka szczepione

Ogrodnictwo
26-500 Barak 8 a k. Szydłowca mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Paweł Przybylski Gospodarstwo Szkółkarsko-Ogrodnicze

Informacje

O nas
Od 1997 roku staramy się aby dostarczany naszym klientom materiał szkółkarski był najwyższej jakości. Skupiamy się głównie na takich gatunkach i odmianach, które przystosowane są do naszego klimatu. Obecnie w sprzedaży znajduje się bogaty asortyment rzadkich szczepionych odmian świerków, sosen, jodeł, jałowców, a także roślin liściastych które z pewnością zadowolą gusty wszystkich miłośników ogrodów szukających ciekawych i niepowtarzalnych okazów. W ofercie znajdują się zarówno rośliny małe jak i starsze.
Na miejscu uzyskują Państwo pomoc w wyborze oraz doradztwo w zakresie sadzenia i pielęgnacji roślin.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i współpracy.
Opis działalności
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzewek ozdobnych ukierunkowaną pod klienta indywidualnego jak i również firmy zajmujące się aranżacją i wykonaniem ogrodów, punkty sprzedaży roślin i centra ogrodnicze. Szkółka roślin ozdobnych powstała w roku 1997. Na przestrzeni tych lat rozwój Firmy spowodował znaczne rozszerzenie asortymentu i zmianę lokalizacji Szkółki na Barak 8A koło Szydłowca.
Produkty i usługi
Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzewek ozdobnych ukierunkowaną pod klienta indywidualnego jak i również firmy zajmujące się aranżacją i wykonaniem ogrodów, punkty sprzedaży roślin i centra ogrodnicze.

Oferujemy szeroki wybór krzewów iglastych, liściastych, roślin wrzosowatych, drzew alejowych, pnączy, bylin. Są w śród nich rośliny karłowe, szczepione, formowane, oraz wiele licencjonowanych nowości.
Marki i specjalizacje
Oferta Produkowanego w naszej Szkółce Roślin ozdobnych materiału obejmuje:

Krzewy ozdobne, krzewy liściaste, krzewy ozdobne iglaste, drzewa alejowe, drzewa parkowe, byliny, trawy, pnącza, oraz korę i specjalistyczne podłoża do sadzenia roślin.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
jędrzejowski, Kielce, łódzki wschodni, przysuski, radomski, starachowicki, szydłowiecki, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń