Polodlew s.c.

Odlewnictwo

Odlewnie
05 Guzów 50A mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 395 252
Adres korespondencyjny
05 Guzów 50A mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Na naszą kadrę składają się wysoko wykwalifikowani pracownicy cechujący się kreatywnością i ambicją. Dzięki temu nasze produkty od lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Firma odlewnicza Polodlew świadczy usługi dla odbiorców indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Nasza odlewnia mieści się w miejscowości Wola Guzowska koło Radomia. Ofertę kierujemy do firm z Radomia i okolic, a także do przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy
Opis działalności
Firma Polodlew zajmująca się odlewami z brązu, mosiądzu i aluminium istnieje na rynku od 1980 roku. Nasze ponad 35-letnie doświadczenie pozwala na wykonywanie wysokiej jakości usług z zakresu odlewów
Produkty i usługi
Oferta firmy odlewniczej Polodlew

Niezwykle szeroka gama odlewów z brązu, mosiądzu i aluminium w połączeniu z wysoką jakością usługi i atrakcyjną ceną sprawia, że nasza firma odlewnicza zostawia konkurencję w tyle.

Naszą domeną są krótkie terminy wykonania pracy oraz atrakcyjne ceny. Na naszą ofertę składają się wysokiej jakości odlewy, w tym: wałki, tuleje, odlewy kształtowe według modelu o wadze od 0,10 – 400kg oraz osprzęt sieci trakcyjnej PKP.

Indywidualne podejście do klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym klientów poziomie.Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z praktyką. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów udało nam się wypracować solidną i cenioną markę na terenie Radomia i okolic.

Przelicznik wag metali nieżelaznych

Korzystając z przelicznika otrzymują Państwo możliwość sprawdzenia wagi elementów przeznaczonych do przetworzenia. Wystarczy wprowadzić odpowiednie zmienne jak rodzaj metalu (aluminium, mosiądz, brąz itp.), profil produktu (pręt, kątownik) i jego wymiary, aby sprawdzić jego cenę i wagę. Jest to doskonałe narzędzie dla osób zastanawiających się nad skorzystaniem z usług naszej firmy odlewniczej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie, podlaskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, śląskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń