Polodlew s.c.

Odlewnia metali kolorowych

Odlewnie
26-505 Guzów 50A mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Polodlew s.c.
26-505 Guzów 50A mazowieckie
Strona www
Telefon
Polodlew s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Polodlew s.c. w Guzów
Firma Polodlew zajmująca się odlewami z brązu, mosiądzu i aluminium istnieje na rynku od 1980 roku. Jej ponad 35-letnie doświadczenie pozwala na wykonywanie wysokiej jakości usług z zakresu odlewów z metali nieżelaznych.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie odlewnictwa. Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę odlewów z brązu, mosiądzu i aluminium. Wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny sprawiają, że zakład zostawia konkurencję daleko w tyle. Oferta obejmuje różnego rodzaju odlewy, ze szczególnym uwzględnieniem wałków, tulei, odlewów kształtowych według modelu o wadze od 0,10 do 400 kg, a także osprzęt sieci trakcyjnej PKP.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, firma proponuje też przelicznik wag metali nieżelaznych, który pozwala na sprawdzenie wagi elementów przeznaczonych do przetworzenia. Wystarczy wprowadzić odpowiednie zmienne takie jak rodzaj metalu, profil produktu i jego wymiary, aby sprawdzić jego cenę i wagę. To świetne narzędzie dla osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług odlewniczych.

Polodlew to firma, która łączy wiedzę z praktyką. Dzięki temu wypracowała sobie solidną i cenioną markę na terenie Radomia i okolic. Gwarantuje pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Polodlew s.c. z lokalizacji: Guzów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Szymon
ok!!!!!!!!!!!!
C
cezary
OK!!!!!!!!!!!!!